Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Bugatti Veyron


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Po długich walkach w Wipie , nareszcie jakoś wykończyłem wkońcu ten samochód.Co prawda jeszcze dużo bym chciał przy nim zrobić ale cierpliwość już mi się skończyła bo ileż można :)

 

Wrzucam 4 renderki ...

 

Soft : 3Ds + vray + Szop

 

Chciałbym też bardzo podziękować za pomoc userom ,którzy sie przyczynili w mniejszym lub większym stopniu żeby finalny efekt wyglądał tak a nie inaczej.

 

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------------------------

!Update!

bugattiveyronscenkaoldj.th.jpg

 

bugattiveyronscenagrska.th.jpg

 

bugattiveyronscenagrska.th.jpg

 

bugattiveyronside.th.jpg

 

=================================

 

Hi - res ->

studiofrontkopia.th.jpg

 

 

Hi - res ->

studiosidekopia.th.jpg

 

 

Hi -res ->

scenkagorska1gg.th.jpg

 

 

Hi - res ->

scenakoutsidebmpkopia.th.jpg

Edytowane przez 09121986
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i to rozumiem, siedziałeś, męczyłeś ale efekt jest !! Najbardziej podoba mi się nr. 2 oraz w terenie. Można powytykać błędy ale ja pochwale bo duży postęp w stosunku do tego co czasem było w wipie i to się chwali. Generalnie praca na poziomie :) Następne będą jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 najlepsza, w 1 bardzo fajne swiatła, w terenie niepotrzebne to ziarno (a przynajmniej nie takie duże)

Bardzo dobrze sobie poradziłeś, nie ma co.

 

Aha, czcionka która sie podpisujesz imo do bani;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem zacny model:) dwa pierwsze rendery studyjne bardzo ladne, natomiast dwa kolejne wogole do mnie nie przemawiaja, ponadto ten 'in motion' ma slaby sampling, bo ewidentnie widac plamy na lakierze (PS przydalby sie tez jakis kierowca:)) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvidia: Dzięki :)) samochody odpuszczam na troche na rzecz vizek ,trzeba by wkońcu je ruszyć ;)

kliment: Dzięki ;) Panie Mistrzu :))

Freedom Fighter: Dzięki :) no z ziarnem przesadziłem troche , ale chyba dodało troche uroku jak patrze jak wygląda bez niego :) Luz to taka hmmmm debiutancka czcionka rzucona na farta ;P heh pomysle nastenym razem :D

 

DraB: Hmmmm no coś tam jeszcze wyrenderuje ;) heh a co do kupna ehhh sam autobusem jeżdze ;P heh :) Dzięki :))

 

Eden-3d: Dzięki ! :)

makak_: heh jak wyżej ;) :)

zolwik: Dziękować :)

Thunder: ctrl+C -> wklej... heh :) ... Dziękować :)

vision3d: :) Dzięki bardzo ! Z samplingiem raczej było ok tylko w szopie mnie poniosło, a kierowca hmmm pomninmy ten temat :D ;)

JohnZi: Dzięki , :) postaram sie ;)

 

Wogóle front jest Mega zaskoczeniem dla mnie , myslałem ze z krzesła spadne :) Dzięki panowie za komeny , podbudowliscie pięknie ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferni: Dzięki :)) wkońcu coś rośnie ze mnie :)

trosiek: 4* pięknie ;)) Dzięki ! :)) ... a co do rzucania wozków to nie chodziło mi o totalne rzucanie ;) coś na boku bede dłubał ale chce przynajmniej te dwie rzeczy opanować w dosyć dobrym stopniu ,a potem pojde kierunkowo w to albo w to drugie ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

No nieźle. Wybrałeś Veyrona który jest dość ciężkim autkiem do renderowania. Jego kształty to aż uch ciężko to oświetlić no ale nic wracajmy do twojej bryczki.

 

Pierwszy render dość fajny. Chociaż tak troszkę płasko... jakoś tak nie przemawia do mnie to połączenie studia z autkiem, brakuje takiego linku co by ładnie kompozycję wypełniał. Morze viginiette tylko na studio by to jakoś podrasowało żeby oko się bardziej skupiało na aucie jak na tle, a morze to brak odbicia na dachu od studia mnie gryzie :). Dalej reflexy fajne na pierwszy rzut oka ale szkoda ze nie symetryczne, no chyba ze chciałeś 2 inne odbicia, no ale i tak do mnie nie przemawiają, jakoś tak sylwetki autka nie podkreślają, inaczej bym je ustawił chyba. Co do reszty to nawet fajnie ci te materiały wyszły. :)

 

Dalej 2 render. No tu już studio kompletnie leży, a przynajmniej mi się nie podoba ten seledyn/aqua/morski kolor, daje po oczach i z autkiem się nie komponuje. Biała otoczka wokoło autka tez nie pasuje ;) Dalej odbicia na lakierze dość fajnie wyszły, a felgi nawet lepiej. Szkoda mi bardzo tylko ze nie zrobiłeś tarcz hamulcowych oraz spartoliłeś shader z oponami...blech popraw go :) Zrób te oponki leprze bo brakuje ładnego kopa tam ;)

 

No i co dalej to chyba all, mogę się jeszcze do szyb podoczepia w 1 i 2 renderze bo troszke je zawaliles, no i do tych ostrych specularowych odbic bo tez ble ale to juz takie wymyslanie wiec olej ;)

 

Render 3/4 skipuje bo chyba sam wiesz ze musisz jeszcze je pomęczyc ;)

 

Pozdro i powodzenia w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... po wielu nie przespanych nocy, udało Ci się to skończyć. :)

Bardzo ładnie to wygląda. Gratuluje.

Front w pełni zasłużony.

 

P.s. bardzo mi się podoba profil samochodu. Ladne kolorki.

ps.2 Skoda, ze w wersji z pejzażem, nie ma kierowcy. Tyl i przód samochodu ładnie zlewa się ze zdjęciem. Ale kolor maski już coś nie gra z otoczeniem. Przez to widać, ze zdjęcie jest przekłamane. Ale rozumiem, ze to dopiero twoja pierwsza praca tego typu. :)

Pozdrawiam

Jonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ukończenia pracy :)

Podoba mi się szczególnie render w terenie (choć imo trochę za dużo szumu dodałeś) i rzut z boku (choć mógłby być w kolorystyce pierwszego).

Ogólnie wykonałeś kawał dobrej roboty - wiem, bo śledziłem wipa ;)

 

**** - żeby Cię za bardzo nie chwalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super :) fajnie Ci wyszły światełka :) w niektórych miejscach trochę jak by był z plastiku ale ogólnie kawał dobrej roboty!! Chciał bym być na takim poziomie :) ale niestety dopiero zaczynam swoją przygodę z 3D :D no po oglądnięciu takich prac jak twoje chce się aż być lepszym :D thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zawieszania się... Próbowałeś edytować plik boot.ini dodając switch /3GB ?

 

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(2)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect /3GB

 

U mnie to działa. Ale jakby co to, na forum słyszałem też głosy, że można tym położyć system.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem małą przerwe w działaniu ...

D4D4L: Dzięki za dobrą krytyke :) nie wiem czy jeszcze bede cos poprawial ale jak nie to napewno zapamietam co nastepnym razem trzeba poprawic ;)

 

peter_f: Dzięki :))

 

Sebastian Ozga: ;) :D

tutomasz: Dzięki

Jonasz_Real: Dzięki heh warto było nieprzespać tych nocek :D ;) a co do prac to hmmmmm pierwszy raz troche dłużej przysiadłem nad shadrami/renderem.... :)

KamilM: Dzięki :D hehe 4**** to i tak masakra dla mnie :D :)

Robertus: :)

dynia: no nikt nie mowił ze jest idealny ;p :)

skorpion85: Dzięki :) ja zacząłem w lipcu zeszłego roku więc też nie tak dawno :)

afex3d: hmmmm juz raz bawiłem sie rdzeniami i mi sie coś porąbało ... nie kombinuje juz ;p heh ale dzieki za chęci :)

 

 

Ogolnie chciałem podziękować za 4**** , cieszy to bardzo i motywuje !! Dzięki panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności