Skocz do zawartości

Teczka 2D: comander_barnik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowy. Obserwuje sobie forum od pewnego czasu i chyba pora zebym wrzucił jakieś prace. Przygodę z Ps zacząłem z 5 miechów temu, wcześniej nawet nie tykałem kompa do niczego twórczego. Oto moje ostatnie wymysły:

 

 

edit: pierwsze 5 starych prac wywaliłem żeby zmienić ikonę wątku

Edytowane przez comander_barnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Prace ciekawe, myślę że można by w nich jeszcze co nieco podciągnąć ;), natomiast bardzo Proszę, edytuj posty, oraz zmień nazwę wątku na zgodną z REGULAMINEM Forum, tj. Teczka 2D: comander_barnik - ewentualnie dodatkowy tekst ....

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo Proszę, edytuj posty, oraz zmień nazwę wątku na zgodną z REGULAMINEM Forum, tj. Teczka 2D: comander_barnik - ewentualnie dodatkowy tekst ....

No dobra tylko jak :-P

 

Aha. A jak długo przedtem pracowałeś tradycyjnymi technikami ? Masz jakieś prace tego typu ?

Tak na dobrą sprawę to węglem coś ołówkiem i akrylem z 6 lat około... Tyle co w szkole coś każą martwą naturę czy postać narysować. Te s-f sprawy to od niedawna jakoś długopisem czy ołówkiem w wolnej chwili dla zabicia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

bardzo Proszę, edytuj posty, oraz zmień nazwę wątku na zgodną z REGULAMINEM Forum, tj. Teczka 2D: comander_barnik - ewentualnie dodatkowy tekst ....

No dobra tylko jak :-P

Kliknij edycje pod pierwszym postem wątku, dalej na spodzie okienka edycji, obok przycisku save, masz "wyślij (zaawansowane)", tam mozesz zedytowac nazwe wątku i minaturke ;]

 

Prace mają potencjał, widac ze lubisz klimat postapo, gdzieniegdzie anatomia siada (koles ze snajpera ma "nibynóżki" ;P) nad kolorem mozna by popracowac (chyba ze to miało byc B&W), no ale już widac że cos z ciebie bedzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra editnąłem. Tak, prawda lubie postapo i prawie tylko do tego rysuje, a jak ma być sf to też z odrobiną apokalipsy. Barwy świadomie takie stonowane, lubie tą gamę kolorystyczną (przy parasolach bardziej poszalałem).

 

gdzieniegdzie anatomia siada (koles ze snajpera ma "nibynóżki" ;P)

Taaak, wiem o tym. Na początku były większe, ale zupełnie szkicowe. Jak zacząłem poprawiać to zknociłem sprawę i więcej do tego nie siadałem. Ogólnie to rzadko mi sie zdarza dorabiać prace jak już uznam że są wporządku (wtedy tak myślałem L-:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robibym takie gdybym musiał. Np. na zlecenie albo coś.

jak juz dostaniesz zlecenie to będziesz sie nieźle gimnastykował żeby wszystko wygłaskać bo nie będziesz mieć wprawy :)

 

co do pracki całkiem spoczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie bój nic, mam nieco wprawy bo musiałem wykonać całą prace dyplomową w CG a terminy goniły że hej :D

 

Ewentualny zleceniodawca póki co musiałby ci uwierzyć na słowo. A potencjał wg mnie jest. To trochę kwestia filozofii (uff "duże" słowo) - po co się zakłada taką teczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Kolejny. Taki luźny CA. Troche może to dziwnie wyglądać, ale statek ma dziób podniesiony do góry. Użyłem pióra czarnego, ecoliny i szarych markerów. Format nieco większy niż A3.

 

Update

Długo nie było normalnej pracy (nie szkicu :D ). Ps + bambus

Kilka zgrzytów jest ale nie chce zamęczyć pracy.

Screen wygląda jak po blurze, tutaj normalnie terminal

Powiedzcie co sądzicie.

 

 

Update o koleną prackę (3). Sami wymyślcie co przedstawia :D

Jak zwykle Ps i bambus

Większe: Road to Nowhere

Edytowane przez comander_barnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z miesiąc przerwy przez matury, egzaminy na studia itd W każdym razie potem tłukłem tylko tradycyjne prace (nie będe narazie wstawiać bo zdjęcia kiepskie). Wrzucam 2 godzinny szkic z Paintera, nie mam doświadczenia z malowaniem zwierząt ale chyba nie jest aż tak źle.

 

A odnośnie studiów to dostałem się na grafike w wawie (kurde ale jestem dumny :P ) i na Architekture na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.

 

No, nareszcie, nie pamiętam ile minęło czasu od ostatniej precyzyjnej i realistycznej pracy ale w końcu udało mi się wrócić do pracy. To z dzisiaj rano, około 5h roboty, nie korzystałem z żadnych zdjęć ani tekstur, tylko z samych pędzli, mam nadzieje że wam podejdzie.

 

BTW, jak uploadować prace żeby były widoczne odrazu w poście a nie tylko w tej małej przeglądarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz własnego serwera to ja ostatnio obczaiłem że można zamieścić obrazek tak jak ty to robisz, następnie otworzyć go w nowym oknie, skopiować adres obrazka a potem edytować posta i dodać obrazek korzystając ze skopiowanego url.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Myślałem że to OmeN" MODE [ ON | OFF ] :)

A całkiem serio - fajne, ale nad tymi gaśnicami w rogu mogłeś ciut więcej posiedzieć...

OFF chociaż i do tego wiele brak :D

 

A no mogłem posiedzieć ale już tak jakoś wyszło. Koncentracja pod koniec siadała, bo wstałem i odrazu od 9 zacząłem malować bez śniadania, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności