Skocz do zawartości

Tygodniowy speedpainting 55: "Bracia Grimm"


maciekG

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jak w tytule baśnie, bajki etc... chyba nie bylo jeszcze nic w tym klimacie...mam nadzieje ze bedzie ciekawy w miare:)

 

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 26.03.2009 godz. 23:59.

SONDA: od 27.03 do 30.03 (3 dni)

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To i ja wgram swoją wersję :) Dopiero teraz widzę, że Bajka o śnieżce została już raz wykorzystana, a w sumie nie chciałam się powtarzać, ale.. cóż.

Co do pracy: chciałabym ją dokończyć :

 

Co do kompozycji: fajnie to też wygląda w pionie; zarówno jak głowa jest na górze jak i na dole. Nie mogłam się zdecydować, więc wgrałam w poziomie ;D

 

Jakby ktoś nie wiedział: to jest Śnieżka w szklanej trumnie. nie bardzo widać tą szklaną trumnę... ale... cóż. chyba wszyscy znają tą bajkę, więc mogą sobie tą trumnę wyobrazić.

 

Zrobione w OpenCanvasie 4.06E

 

sniezkamini.jpg

 

link do pełnej rozdzielczości; http://telthona.w.interii.pl/speed/sniezkafull.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny temat, aż się chce nawet coś nie koniecznie speedowego zrobić :) jeno czasu brak... no dobra to mój "czerwony kapturek" kandydatura bajki była dla mnie oczywista, czerwony kapturek zawsze wydawał mi się bardzo "niepokojący" i mroczny... no i ten wilkołak, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że "wilk" był wilkołakiem :) chciałem na szybko stworzyć wrażenie, takiej psychozy troszkę, trochę snu, trochę nie wiem sam co :P

 

@telthona - świetna pracka! bardzo mi sie podoba, fajny klimacik, smutny kolor, no i księżniczka naprawdę hot :P chociaż faktycznie dłonie i róża mi najbardziej psują odbiór całości, to i tak pracę odbiera się bardzo pozytywnie, jak dla mnie na razie ulubieniec :)

 

a oto on

 

redsmall.jpg

EDIT: sorra dzudzu, już poprawione, jakoś zapomniałem o tym 900 :P tak mi panoramicznie wyszło, szkoda :) większy wrzuciłem tutaj, mam nadzieję, że działa ...

 

redvlk.th.jpg

Edytowane przez Kubasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin:

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

Za duża rozdziałka Kubasa.

 

p.s. fajne prace ludziki...

Edytowane przez dzudzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona - bardzo fajna praca, o ile mi sie dobrze kojarzy, to cos takiego w klipie "rammstein - sonne" bylo..ale mila interpretacja..nadalbym jedynie jej skorze jakis ton, bo wyglada, jakby byl w szarosciach...i bliki szkla po prawej stronie dalbym jeszcze jasniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

selfu: tak, skórę jej zrobiłam w takich odcieniach szarości, ale w tym wypadku mam uzasadnienie: po pierwsze: śnieżka miała białą skórę, po drugie: jest martwa XD

 

kubasa: no dlatego od razu sie usprawiedliwiłam co do tych dłoni XD dłonie mi zawsze najwięcej problemu sprawiają, mimo że sporo w domu nad nimi pracuję, to żeby narysować je dobrze, potrzebuję naprawdę więcej czasu

a tak co do Twojej pracy: wilkołak! a wiesz, że nigdy nie myślałam o kapturku w tych kategoriach? :D super go zrobiłeś! i bardzo podoba mi się ten zamazany, uciekający i ginący w tle czerwony kapturek :D

 

adi-su - szkoda że tej piramidy zwierząt nie umieściłeś nieco w głębi terenu, bo to nieco wygląda tak, jakby te zwierzaki chodziły po dolnej krawędzi pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze pomyslow bylo wiele [smutne klimaty raczej w stylu spiacej kobiety na nagrobku ukochanego itd...] w glowie jest obraz i wizja ale calkowity brak umiejetnosci jej realizacji co mnie strasznie irytuje ...

 

Wasze pracki ogolnie mi sie podobaja dwie mi przypadly bardziej do gustu mianowicie od lordbiernac i Kubasa

 

a odemnie no niestety nie tyle speed co overpainting nie chce by nawet byla w sondzie :) ogolnie podoba mi sie bardzo ten dzial i rzucony temat w jakis sposob mnie motywuje do czegos konkretniejszego zamiast bazgrolenia bez celu ;D

 

spiacacopy.jpg

twarz mi ogolnie sprawia strasznie duzo problemow no reszta tez ale :D twarz szczegolnie i dlatego zostawiam w takim stanie :p

 

i nie tyle refka co fota ;p

spiacacopy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo razy zmieniałem koncepcję i w końcu na kopciuszka nie starczyło czasu, to go bezczelnie wykadrowałem :) Tak czy inaczej lordbiernac ma mój głos :P

kopciuch.jpg

 

kopciuch.jpg

Edytowane przez g0od
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności