Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW Sauber F1.09


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

W ramach odpoczynku od robienia sof i kibli. :)

Oprócz tego co jest w najbliższym czasie zrobię wszystko od kabiny kierowcy do przodu. No może z małymi wyjątkami. Tyłu i podłogi nie dotykam póki nie wyjaśni się sprawa z dyfuzorami. Niektórzy na pewno wiedzą o co chodzi, Borowczyk powtarza to co wyścig milion razy. ;)

 

Model chcę umieścić w tunelu aerodynamicznym, więc tym na pewno będę się zajmował, gdy dwupiętrowe dyfuzory będą zalegalizowane i przyjdzie nam czekać na nowy pakiet aero. :)

I tak już pewnie za dużo zrobiłem.

Mapowanie, "studio", te sprawy są tymczasowe.

 

bmwsauberf109004.jpg

 

bmwsauberf109002.jpg

 

bmwsauberf109003.jpg

 

bmwsauberf109006.jpg

 

bmwsauberf109005.jpg

 

Siatki:

siatek01.th.jpg...siatek02.th.jpg...siatek03.th.jpg

Edytowane przez RA
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marcin_ps - nie rozumiem o co ci chodzi z tym Kubicą i dodatkami. :)

Samochód będzie taki jaki jest w rzeczywistości.

Co do scenki "uderzeniowej" to mam w głowie coś niemal identycznego umiejscowionego w Monako, ale to jest temat na inną historię, bo "tło" będzie poważną sprawą.

Wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW używa felg od OZ, ale BBS'y też na pewno się zmieniły od tego czasu znacząco.

 

I jeszcze takie coś ukierunkowujące powietrze do wlotów...

 

bmwsauberf109010.jpg

 

bmwsauberf109011.jpg

Edytowane przez RA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

Ale mrkrzysiek zrobił kawał fajnej roboty. Poza tym swoją pracą zmobilizował mnie do bmw.

Co do kierowcy, to nie do tej scenki, ale w przyszłości na pewno, choć muszę przyznać, że orłem w takich sprawach (postać kierowcy), to nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

Ale mrkrzysiek zrobił kawał fajnej roboty. Poza tym swoją pracą zmobilizował mnie do bmw.

Co do kierowcy, to nie do tej scenki, ale w przyszłości na pewno, choć muszę przyznać, że orłem w takich sprawach (postać kierowcy), to nie jestem.

 

no tak fajną prezentacje nawet zrobił modelu ale model w sam w sobie nic specjalnego

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA - świetnie Ci idzie. lud chce więcej renderów (i siatek)

dynia - mogłeś krytykować mrkrzyśka w jego wątku (a nie robiłeś tego-przejrzałem ten wątek), więc skończ te wycieczki w jego kierunku (nie jestem jego adwokatem) i podziwiaj model RA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA: model bardzo fajny, nie ma do czego się przyczepić :) Teraz czekam tylko na finalną scenke bo ta zapowiada się bardzo ciekwie. BTW: tak naprawde to twoje wszystkie modele są bardzo fajne więc o BMW też się martwić nie trzeba :P

 

Dynia: Nie wiem czemu teraz jeździsz tak po mrkrzysku ale wydaje sie to troche chamskie wg. mnie bo jak już Topek zauważył w tamtym temacie nie powiedziałeś mu że jego model jest przeicętny więc wiesz. Pozatym jak model nic specjalnego to prosze pokaż mi swoje prace.Jak dla mnie aby krytykować po pierwsze trzeba mieć umiar a nie pokazaywac ile to błędów jestem w stanie znaleźć, a po drugie aby krytyka odebrana była poważnie to wypadałoby na forum pokazac jakąs swoją prace (zwłaszcza jadąc po mrkrzysku i jego pracy). No i na marginesie to widze że ogólnie do większości modeli się przyczepiasz. Sorry RA za offa ale czasem człowieka ściska kiedy czyta takie cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej.

 

bmwsauberf109013.jpg

 

bmwsauberf109014.jpg

 

bmwsauberf109015.jpg

 

bmwsauberf109016.jpg

 

I taki bezsensowny widok:

bmwsauberf109017.jpg

 

EDIT:

Zapomniałem.

Niektóre szczegóły przedniej części podłogi będę robił po jednym MS'ie wyżej, więc teraz wygląda to jak wygląda.

Edytowane przez RA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękności. nowy materiał jest prześliczny. te rozpływające się po modelu odbicia nadają wręcz poetycki akcent surowemu dziełu najnowocześniejszej myśli technologicznej. sorry;)

 

szkoda tylko, że przepalona biel tak drastycznie odciąga wzrok od modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ci to idzie, swietny detal, sam chcialem sie wziac za ten bolid kiedy zobaczylem prace mrkrzyska, ale nie chcialo mi sie szukac zdjec zeby oddac detal, ale widze ze ty nie masz z tym najmniejszego problemu. Super ten shaderek, to v-ray ?

 

EDIT: zamierzasz go skonczyc w starej wersji, czy bedziesz czekal teraz na nowa wersje z dyfuzorem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to vray.

Zrobię jeszcze kilka rzeczy wokół kabiny i samą kabinę kierowcy, i to będzie tyle na jakiś czas. Poczekam na dyfuzor, ale jeśli zmian w tym co już mam będzie za dużo, to dokończę wersję z początku sezonu.

A w między czasie będę robił tunel aero. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wychodzi. Tak mnie ciekawi w jaki sposób modelowałeś z przodu te rzeczy co mają czerwoną siatkę że mają ją taką dziwną ? Dołączam się do oczekujących na up'a.

 

Edit: a tak właściwie to jak teraz patrze to nie ma tam nic dziwnego ;) Coś mi się przewidziało

Edytowane przez Oleksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszy tyle

 

o_O

 

ps. Dużo się naoglądałeś tej F1 skoro ja nawet nie widziałem jej w tv tak dokładnie jak tutaj ;) (wiem że zdjątek korzystałeś)

 

A ten carbonik to LUX bardziej mi się spodobał od modelu ;)

 

Keep Going

 

SZACUNECZEK ! Szczena opada !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności