Skocz do zawartości

Golden Award: Yamaha MT-03


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ładna scenka i podoba mi sie to ze w tunelu jest ciemno a tekstury są delikatnie przepalone... wiekszy realizm pozdrawiam... tylko te gołębie wyglądają jak ustawione... wiesz mamy wolny fragment nieba ...oho trza gołębie wstawić.. gdybyś cykał zdjecia tego moturu w prawdziwej lokacji to gołąb pojedynczy by ci sie zdarzył moze raz na 100zdjęć... (taka optymistyczna wersja) a cała grupa to juz rzadkie zdarzenie akurat w tym wycinku nieba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za komentarze

 

norden - masz racje, poniękąd. Gdyby takie zdjęcie robić w pazdzierniku na niebie o podobnej porze pewnie byłyby tabuny ptaków :P te ktore lecą "do cieplych krajów". To taka dygresja aczkolwiek zgadzam się :)

trosiek - jest taki brudny bo jak był czysty było troszke łyso :P

Kr3tz - :) dzieki następnym razem się poprawie

mafida- tak jakos do tego mialem wiekszy sentyment

Jonasz_Real- narazie musze od niego odpocząc ale kiedys kto wie, kto wie

krakusek & patry - jest ciemno poniewaz na koncu jest zakręt w prawo, poza tym lewa strona jest w cieniu, dlatego nie ma co go oświetlać

 

indian, Eden-3d, loko - dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah :D szczeka zaplątala mi sie gdzies pod biurkiem po tym jak wczesniej roztrzaskala klawe i zbila mi kolano... takze caly czas sledzilem Twoje postwpy w wipie i efekt powala :)) bardzo podoba mi sie realistyczny bród, szczegol na modelu motora i oponach :D.. piekno ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no konkret :) śledziłem WIPa i byłem pewien że osiągniesz świetny efekt. Doczepić się można jedynie do ciutkę za dużej ostrości motocyklu. Gdyby był delikatnie (naprawde minimalnie) zblurowany, to moim zdaniem pracka mimo swojej doskonałości by się jeszcze lepiej prezentowała.

Tak czy inaczej gratuluje, świetna robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr :)

wszystko oświetlone jest jednym światłem - owszem (vraysun+gi). Czemu jest zle?

 

Co do cienia wszystko renderowane jest za jednym zamachem wiec nie mogą być od jednego światła 2 różne kierunki cienia. Prawdopodobnie zasugerowałes się kształtem cienia pod mostem, któremu kształt nadaje również murek po środku.

 

tutaj wrzucam siatke zeby wszystko było jasne :)

 

Pozdrawiam :) i dzięki wielkie wszystkim komentującym

wireh.jpg

Edytowane przez Luchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle to wyszło jednak vray to potęga

rzadko się zdarza model pojazdu + wymodelowana scena jeszcze w takim wydaniu

 

ja też jestem za srebrną, a może i nawet złotą galerią

dziwię się że w złotej, srebrnej galerii są prace które tam wogule nie powinny się znaleźć, zaniżają poziom

Edytowane przez Wodzumarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ale wiesz nigdy nie odbiera się raz nadanej nagrody/wyroznienia. Watki mają swoje daty wiec widać kiedy zostala praca wykonana. Poza tym to nie jest coś co ma być wizytówka polskiej społeczności graficznej, a raczej wyróżnieniem dla osoby tworzącej. (no chyba ze ma być wizytowka, ale nie sądze).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grievous

Błaaaagam, zdradź ustawienia renderinguuuuu xD Prose:P To jest V-ray?:) Czy innego dziada używałeś? Praca ekstra. Dbałość o detale widać odrazu dużą. Może fakt, troche za dużo błota na motorze jak na tak słoneczny i pogodny dzień z latającymi gołąbkami, ale graficznie rewelacja jak dla mnie. Choć jestem grafikiem i pewne rzeczy zauważam, to jakbym tą fote na allegro zobaczył, to bym kupił :) heh

 

"TU BYŁEM - Terminator 2" -RULES xD

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności