Skocz do zawartości

ChC.13: Tropiciel wg Designer79 - KONIEC


Designer79

Rekomendowane odpowiedzi

TŁO: Po utworzeniu w 2042 Ogólnoświatowego Rządu Wszystkich Narodów ORWN

powstała koncepcja utworzenia w Chinach obozów pracy gdzie miało zostać przeniesione 95% globalnej produkcji. Początkowo obozy pracy były tworzone z myślą o najgroźniejszych przestępcach tacy jak mordercy, gwałciciele i piraci komputerowi, z uwagi na sztucznie wywołany kryzys obozy te przekształciły się w wielkie konglomeraty wyzysku obywateli żyjących w nędzy. Wielu z nich udało się uciec - pochowali się w górach lasach, i innych trudno dostępnych miejscach skąd planowali bunt oraz ataki wyzwoleńcze na konglomeraty.

 

KONIEC: Tropiciel uciekinierów i buntowników TYP Jednostki: bioMECHANoid

 

HIRES: http://digart.img.digart.pl/data/img/vol1/35/49/download/3784860.jpg

 

1243806163.jpg

Edytowane przez Designer79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tu czegos nie rozumiem ;]

To ma byc chyba twoj pomysl a nie publiki.

 

dzialaj dalej tylko nie pomyl wojownika z tropicielem

W zalozniu to nie jest postac ktora robi "seek and destroy".

a tylko samo "seek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Możliwe ale jak gdyby go zaatakowała jakaś mara nieczysta to musi się bronić:P

 

Zrobiłem mały riserercz i czasami też taki zwiadowca może mieć za zadanie likwidacje celu np

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Scout_Sniper

 

edit: aaaa propo "scautów"to były też takie jednostki w RTSach o lekkim pancerzu, szybko poruszające się i o słabej sile rażenia

 

Nawet na malunki natrafiłem Indian - tropicieli, którzy byli wyposażeni strzelby lub buszmenów z bronią -

zdaje się, że tam łuk i kołczan ma, (na stronie był opisany jako doskonały tropiciel i łowca), wiec w sumie taki tropiciel - tropiciel chyba rzadko występuje w naturze.

 

W regulaminie z tego co pamiętam nie było to dokładnie sprecyzowane, więc dosyć luźno tropiciel był traktowany - ale w sumie ok Twój temat wiec nie ma co polemizować - nie będę szedł tą drogą i na tropiciela typu seek się nastawiam :D

 

san8.jpg.

Edytowane przez Designer79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Koncepcja poprzednia upadła z uwagi na zbyt agresywny charakter tropiciela ale w sumie na bazie tego po modyfikacjach wyszedł mi Tropiciel SF, który ma niezwykłe narzędzie - mobilny akcelerator mentalny, który nie tylko pozwala wyczuwać biologiczne istoty ale i przewidywać na niewielkim obszarze ich posunięcia.

 

Głowa jeszcze trochę karykaturalna aa no do odnóży jest w komplecie wymienny zestaw antygrawitacyjny ktory pozwala na poscig celu.

Jakoś za dużo czasu zjadło przy tym :(

 

attachment.php?attachmentid=63476&stc=1&d=1242761279

Edytowane przez Designer79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności