Skocz do zawartości

ChC.13: Tropiciel by Ortheza - KONIEC


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy skoncze ale na razie startuje ;]

 

Poki co wersja goła, ekwipunek w toku.

Moj tropiciel pochodzi z rasy tropicieli, w zasadzie rasa ta prawie wyginela. malo kto zna jej nazwę, dla 90% klientow w galaktyce sa to poprstu Tropiciele. Ich węch jest legendarny mowi sie ze "widza zapachy", wyjatkowo czule opuszki potrafia wyczyc najdrobniejsze nierownosci z tego tez powodu na codzien nosza rekawiczki by nie narazac swoich narzdzi pracy. Cenia sobie tradycje a technologie wykorzystauja w ograniczonym zkaresie tylko tyle ile poprawia to ich warsztat pracy i wydajnosc. Profesjonalizm przede wszystkim.

Jesli chcesz kogos/cos znalezc, namierzyc nie wazne czy to czlowiek czy zwierze czy tez inna rasa obca uslugi Tronga sa do twojej dyspozycji o iel cie na nie stac :-)

 

trop_03_006m.jpg

 

 

 

 

 

 

------------------------------

 

 

trop_03m.jpg

Edytowane przez ortheza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O, świetnie sprawdziłby się w intergalaktycznym banku, jako kasjer :D Z tymi łapkami żaden fałszywy banknot nie miałby szans :)

A mówiąc serio - oryginalny koncept, ciekaw jestem jak to się rozwinie jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły kolo, ale bardziej wygląda na maga tudzież jakiegoś iluzjoniste... nietypowo, bardzo mi się podoba... nóżki wg mnie lepsze były w pierwszym etapie... poza tym wszystko jest fajnie, teksturka, detale, design, ogólny wygląd... może troche tarcza ochronna i jego lewa ręka wydają się na tym samym poziomie leżeć... pozdrawiam i gratuluje ukończenia w czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności