Skocz do zawartości

ChC.13: Tropiciel by Jakobm


JakóbM

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucę jeszcze moja prace.Jeszce dziś zamierzam ją dokończyć tj. Dodać jakiś gadżet tropiciela,poprawić postać,zmienić tło i cienie i dodać opis. A czy zdążę to zobaczymy.Pozdrawiam Kuba

 

koncept2222kopia.jpg

 

Praca końcowa poniżej.

 

caykoncept.jpg

 

 

Koncept Tropiciela.Próbowałem stworzyć coś mechanicznego a zarazem z ludzkim torsem.Mała zbieżność z pomysłem Desingera przypadkowa.

Przedmiot który trzyma postać to są lampy oświetleniowe ażeby mógł sobie komfortowo tropić^^.Obok gadżety. Jak będę miał więcej czasu to postaram się dokończyć bardziej.

Edytowane przez JakóbM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przeczytaj opis dokładniej :)

 

Specjalne: Brak ilustracyjnego tła. Musi być jednolite białe lub inne.

 

 

Tropiciel to tajemnicza postać. Jej unikalne zdolności sprawiają, że nie ma problemu z robota.:) Podejmuje tylko najtrudniejsze wyzwania.

Uniwersum dowolne tak samo jak epoka. czyli SF, Fantasy, dowolna epoka historyczna. Postać może być obcym, lub człowiekiem, tu też pełna dowolność. Stwórzcie oryginalną wizję tropiciela super specjalisty. Jego zdolności mogą być wspierane przez jakieś narzędzia / wszczepy itp/. Moze to byc nawet tropciiel temporalny na hulajnodze miedzyczasowej ;-) ruszcie szarymi komórami i nie zapomnijcie o krotkim opisie dlaczego ten wasz jest taki super.

Tak więc ważne też będzie pokazanie jego ekwipunku.

 

Jak każdy koncept wymagane przynajmniej jedno dodatkowe ujecie oraz pokazanie jakiegoś detalu stroju, ekwipunku bądź samej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności