Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 63: Obłąkany Robot


serio

Rekomendowane odpowiedzi

OBŁĄKANY ROBOT

 

Przejrzałem sobie wszystkie archiwalne tematy tego wątku i okazało się, że ostatni raz takowa tematyka została użyta około 2 lata temu. Nie jest to może zbyt odkrywczy temat ale roboty zawsze się miło maluje i nie trzeba dużo przy tym główkować więc to nie może się nie udać. Poza tym czas sprzyja bo w kinach transformery i terminatory więc ochota na malowanie takich blaszaków może wzrosnąć. Jedynym wymogiem jest tytułowe szaleństwo/obłąkanie maszyny. Tutaj pełne pole do popisu i mam nadzieje, że nie okaże się to trudnym zadaniem.

 

Tutaj mała inspiracyjna parodia:

 

Zapraszam do relaxacyjnego machania pędzlami!

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 01.07.2009 (środa) godz. 23:59.

SONDA: od 02.07 do 05.07 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy dobrze umieszczam prace, ale to moj pierwszy speedpainting tutaj i w sumie w ogole chyba pierwsze 2d na tym forum. Wlasciwie to dla relaksu w przerwie w animacji. Mam nadzieje ze sie spodoba komus :)

 

czas to nieco ponad godzinka, a moze i nie. Jesli cos zle zamiescilem to przepraszam :)

 

Pozdrawiam

 

3copys.jpg

 

edit: mala popraweczka i tytul pracy to niebanalny tytul "Terminator" :P

Edytowane przez ptaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post na forum i pierwsza próba sił w jakiejkolwiek bitwie, może to nie jeszcze moment na taki krok przy moim digitalowym warsztacie, ale nie moglem się powstrzymać przed zaprezentowaniem swojej luźno nawiązującej do tematu konepcji:

 

"PLAYBOT"

 

playbot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności