Skocz do zawartości

Postac 3d: WW2 German Soldier


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Model i render zrobiony dla zabawy i cwiczenia :) a takze dla przetestowania VRay For Maya i jego nowego shadera Fast SSS2 . Kompozycja zrobiona w Nuke.

 

Soft : Maya + VRay for maya

 

Komentarze mile widziane :)

 

german_ww2.jpg

 

Pozdr

Sevver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja Hans!! , jego mina pokazuje, o kurde chyba mam przej... lepiej stąd uciekać. tak to jest jak się biega po polskim lesie za partyzantami, mozna by go jeszcze pobrudzic krwia i jakąś szrame na twarzy dac, wygladal by lepiej, fajna praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ta praca. Faktycznie głównym problemem jest twarz, która ma zaburzone proporcje. Mam wrażenie, że głównym problemem jest partia oczu i nosa. Być może nos pod złym kontem "wchodzi" w twarz, być może oczodoły są za płytkie, przez co brakuje skóry wokół oczu, przez co oczy wydają się płaskie. Fajnie by było gdybyś pokazał samą głowę z różnych ujęć, wtedy można by mieć pewność co nie wyszło :) tak czy siak - świetna praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, fajny pomysl, ale helm ma wiele wad: po prawej stronie ma ksztalt jak obecnie US ARMY(chodzi o to wybrzuszenie na ochronie szyi), ponadto owal samej "skorupy" jest do dopracowania, no i grubosc helmu-wyglada jakby skorupa wazyla 10kg. Natomiast brawo za mundur-miekkosc drelichu itp. Twarz mozna tez by bylo skorygowac(widac, ze robiles to z glowy), ale kolor skory OK.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha chcialem jeszcze napisac ze bardzo ale to bardzo mi sie praca podoba bardzo fotorealistyczna co lubie. sliczne tekturki dirta. no i te enigmatyczne swialo z lewej ladnie podswietla policzek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności