Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 64: Piekło


serio

Rekomendowane odpowiedzi

PIEKŁO

Na zewnątrz upały i duchota. Człowiek czuje się jak w zupie więc wykorzystajmy to aby lepiej wczuć się w gorące klimaty piekieł. Zbliżające się premiery Diablo 3 i Dante's Inferno również można uznać za inspirujące. Zapraszam do odkrywania 9 kręgów piekieł przy chłodzie wiatraka..

 

Pomoce :

Filmik pomocniczy (klik w HQ po prawej na dole do lepszej jakości)

Filmik pomocniczy 2

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 12.07.2009 (niedziela) godz. 23:59.

SONDA: od 13.07 do 16.07 (3 dni)

Edytowane przez serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serio serio co jeden temat to lepszy xD A El Diablo wypas i ciekawi mnie ten plaster na czole headshot'a dostał ?

To bardziej nawiązanie do Diablo, który w tym miejscu miał klejnot. Cóż, posypał się na starość i pozostał tylko plajster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Piekiełko...moje ulubione

Jedyne piekło jakie znam...

Ogólnie demony są bardzo złośliwe bo zarabiają niewiele i muszą jakoś się wyżyć za życiową niesprawiedliwość. Ale z czasem ich moc słabnie i przechodzą na wcześniejszą emeryturę ;P

Enjoy

29398562.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki icecold. To Painter X. Czasem go odkurzam, ale za kazdym razem mam zero kontroli nad programem, wiec nie polecam nauk u mnie :) Ale mimo braku kontroli, program zwykle okazuje sie madrzejszy ode mnie i zwykle cos ciekawego wychodzi. A na pewno innego niz w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra troche teraz wazeliny ale mimo wszytsko,

Jestes dla mnie idealnym przykladem wspolczesnego artysty, zroznicowanie technik i tematow twoich prac jest po prostu swietne. Do tematow speed paintow, jak tak troszke przesledzilem ten topic podchodzisz z typowo artystycznym zapalem. Zawsze masz jakis fajny , ciekawy, i przewaznie oryginalny pomysl. Wiem, a raczej zakladam, ze tego nie mozna sie nauczyc to ztreba wyssac z mlekiem matki, ale mimo wszytsko bylbym bardzo wdzieczny jesli moglbys sporzadzic jakies tutoriale, w sensie jakis dobrych szubkich patentow , jak uzyskac fajny efekt. jeszcze raz Chyle czoła. to by bylo na tyle...

 

 

Jak bede mial czas to tez postaram sie cos wyskrobac i wrzucic przed uplywem terminu, moze nawet dzisiaj sie za to wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leander: najbardziej podoba mi się efekt faktury, trochę jak flesz odbity od powierzchni farby, przez ułamek sekundy myślałem nawet, że to namalowane farboma...

Kurde, paintera nawet mam, dostałem z tabletem razem, ale nie używam w ogóle. Program, którego nie potrafię sprawnie obsługiwać wnerwia mnie po minucie. No, ale malowanie dobrych prac to nie kwestia programu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ode mnie coś. Pomyślałem że diabelstwu może być nudno, więc chciałem mu te widły na wędkę przerobić ale kiszka wyszła i wstawiam tak jak było (1.20 h).

 

tygod_speed_pieklo_01a-1.jpg

Edytowane przez PSychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Piekiełko...moje ulubione

Jedyne piekło jakie znam...

Ogólnie demony są bardzo złośliwe bo zarabiają niewiele i muszą jakoś się wyżyć za życiową niesprawiedliwość. Ale z czasem ich moc słabnie i przechodzą na wcześniejszą emeryturę ;P

Enjoy

29398562.jpg

 

 

fajna pracka, szkoda ze pentagram, ktory narysowales to symbol radosci, zycia i doskonalosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat..ale tez dość ciężki ze względu na szerokie zagadnienie :) Można sporo wymysleć i w takiej sytuacji pojawia się pytanie co będzie lepsze. Miałem kilka pomysłów...ale nie każdy nadawał się do podjęcia próby zwłaszcza, że ciężko uzyskać coś fajnego w 1,5 gozinki :) Ostatecznie po jednej próbie zdecydowałem sie na to...:)

 

Nieco ponad godzinka...

 

pieklo2kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna pracka, szkoda ze pentagram, ktory narysowales to symbol radosci, zycia i doskonalosci

O...kogo tu widzę na forum. lili cukiereczku... wiem co znaczy pentagram-to symbol ochrony a nie symbol satanizmu, ale co tam... wszystkim sie tak kojarzy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O...kogo tu widzę na forum. lili cukiereczku... wiem co znaczy pentagram-to symbol ochrony a nie symbol satanizmu, ale co tam... wszystkim sie tak kojarzy ;p

wystarczylo ten pentagram odwrocic :P to co wszyscy nazywaja potocznie pentagramem to wlasnie odwrocony pentagram, inaczej 'bafometka' lol XD

 

heh..postanowilem i ja odkurzyc tablet :)

 

lili..niezly czad!

 

dziekowac, Twoje tez zacne

Edytowane przez miriam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matheo13

I ja chcialem sie dolaczyc i wyszlo z tego cos takiego. Kazdy nieszczesnik bedzie poddany straszliwym torturom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat i rzeczywiście czad byłby jakby można się pobawić dłużej.

Grałem w nocy w gierkę i mieczykiem potworki zabijałem i na mazanie mnie wzięło.

Tacy panowie głupimi pomniejszymi pomiotami mogli by zarządzać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności