Skocz do zawartości

Silver Award: Inside the old barn.


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-11-01-134759_g.jpg

 

full res: http://www.deviantart.com/download/131867045/Inside_the_old_barn____by_KMiklas.jpg

 

dA: Inside the old barn...

 

O błędach wiem, ale jestem tym już wykończony i naprawdę nie mam siły robić dalej. Zresztą jeszcze planuję inne ujęcia, więc pewnie poprawię to i owo w następnych renderach. ;)

 

Blender Internal, Corel PP12.

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmm... chyba nic nowego nie napisze od siebie niz to co wczesniej zostalo juz napisane. Na wstepie daje 4* bo pracka mi sie podoba i ma fajny klimacik. Co bym poprawil to: blachy na dachu, ta jednolita, powtarzajaca sie tekstura rzuca sie dosc w oczy, poza tym te plyty powinny sie opierac na jakims ozebrowaniu. Troche tam pusto w tej stodole, wrzucilbym tam jeszcze jakies inne graty niz skrzynki z piwem i opony od traktora. No i to chyba na tyle.. praca zdecydowanie na duzy +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh Miklas jakiś Ty uparty,

mówiłem podczas prac, że wiązki światła idą pod złym kątem a Ty dalej swoje...

 

wspomniałeś o tym kiedy miałem już połowę renderu, a sam jakos wczesniej nie zwracalem na to uwagi xD

 

Zanim będę robić następne renderki postaram się poprawić te wszystkie błędy ;p (albo nawet rzucę się na "nową" stodołę, tym razem drewnianą ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo to przykre że samochód wygląda super a reszta trzy klasy gorzej

Dach i volumetryki pod złym kątem powoduja niestety lekki ból zębów:) Ale inne elementy sceny teżnie zbliżają sie nawet jakościądo auta

Klimat całości bardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności