Skocz do zawartości

Chc.16 CTHULHU by dezzed - koniec


dezzed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak dla mnie 2 wymiata, a co do masy sie nie zgodze, trudno zeby stwozenie ktore gnije na dnie oceanu mialo budowe ala pudzian, a pozatym jego zlowieszcza sila lezy pteedzej w jego smrodzie i wydzielinach niz w miesniach, tutaj to wszystko jest

superancko

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowa wyglada swietnie, reszta potrzebuje dopracowania, w wiekszym (odnóża) i mniejszym (tułów) stopniu :) Mysle, ze powinienes troche zwiekszyc skrzydla, bo sa nieco nieproporcjonalne. Czekam na upy - na razie jest ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za uwagi.

Raju z tymi skrzydłami to jest tak, że one chyba nie mają być duże, tak przynajmniej wydaje mi się czytając opis. Zresztą te skrzydła i tak zmienię na inne przypominające płetwę grzbietową ryby, tak powinno być to spójniejsze, "smocze" skrzydła jakoś przestały mi pasować.

Pozdrawiam.

 

update

takie pseudoskrzydła wyszły, chyba lepiej

 

szkic3m.jpg

Edytowane przez dezzed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po sobotnim posiedzeniu Cthulhu nabrał odpowiednich kształtów (tak mi się przynajmniej wydaje), drobne poprawki, jakaś skala i koniec. Jak macie jakieś uwagi to chętnie posłucham. Wrzucam dwie wersje kolorystycznie, nie wiem która lepsza, bo co monitor to inny wygląd. Mi osobiści bardziej podchodzi wersja druga.

Pozdrawiam.

 

Zielony jak szczypiorek na wiosnę.

beznazwyel.jpg

 

Wersja zgniła zieleń.

beznazwyd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolejne sobotnie posiedzenie zaowocowało drugim rzutem i to byłby chyba koniec, moze jeszcze jakies drobne poprawki. Wrzucam jeszcze zoom z pracy, skalę i plansza gotowa. Zjechałem jeszcze bardziej z kolorami w stronę brązów, nie wiem czy to dobry pomysł, ale tak jak jest teraz, bardziej mi się podoba.

Pozdrawiam.

planszafin70.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności