Skocz do zawartości

Chc.16 CTHULHU by Thalion


Thalion

Rekomendowane odpowiedzi

Cthulhu jest istotą pozaziemską, starałem się więc nadać jej bardziej kosmicznego wyglądu. Mimo iż głowa wygląda dość standardowo to po reszcie powinno być widać, że stwór jest nie z tej Ziemi...

 

 

finał:

cthulhu_final.jpg

 

miniaturka do sondy:

min_sonda.jpg

http://i192.photobucket.com/albums/z139/thalion_art/min_sonda.jpg

 

 

----------

 

Temat ciekawy, więc myślę, że przyłączę się do zabawy. :)

Mam już parę szkiców, wrzucę niebawem.

 

W moim koncepcie chce pokazać Cthulhu jako istotę pozaziemską, także mimo iż będzie posiadać głowę przypominającą ośmiornicę, to reszta będzie wyglądać bardziej kosmicznie...

Edytowane przez Thalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm a to mnie zaskoczyles.

kurcze, wydaje mi sie ze te wszystkie nowe elementy chociaz osobno fajne, odebraly jakas miesistosc ktora byla w poprzedniej wersji.

walka blekitow z czerwieniami odrywa uwage od tematu jakim jest postac, przynajmniej ja to tak widze.

skrzydla chociaz bardzo fajne wydaja mi sie nie pasowac do "kosmicznego" charakteru postaci.

poprzednia propozycja gdy konczyny byly ciemniejsze wydaje mi sie jakos bardziej wysmakowana, moze to tkwiaca w nich subtelnosc szkicu, teraz konczyny przypomoinaja mi bardziej kurczaka, a to wogole nie pasuje mi do cthulhu;]

moze to kwestia tegoz ze kazda czesc ciala sprawia wrazenie tak samo waznej.

to co przedewszystkim mi sie podoba w tej pracy zachowalo sie w glowie, tulowiu i ramionach, no i tlo nabralo smaczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedyk - dzięki, co do skrzydeł to muszę powiedzieć, że najchętniej bym ich nie malował, ale jeśli w opisie jest wyraźnie napisane, że są, to są. :P To jest już ich 3 wersja i chyba przy niej zostane. Jeśli kończyny przypominają Ci kurczaka to odbieram to pozytywnie bo tak miały mniej więcej wyglądać: pokraczny-kurczak. ;)

 

Raju - wiem, z tym okiem to sam się długo zastanwiałem, ale postawiłem na tą bardziej nieobecną "nieludzką" wersję. Dzięki za komentarz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności