Skocz do zawartości

ChC.16: Cthulhu by Toxotes


Toxotes

Rekomendowane odpowiedzi

Oto końcowa wersja drugiego Cthulhu. Miał byc inny, ale wiedziałem że się nie wyrobię więc zająłem się wersją numer dwa.

Chciałem odejśc od ośmiornicowatego wyglądu Cthulhu, ale zostawic macki - bo fajne i humanoidalny kształt. No i wyszło takie coś :)

Jako że to był właściwie pierwszy poważniejszy koncept, to jestem nawet zadowolony z efektu (choc szkic-rzut woła o pomstę do Ktulu - ale rzut jest :)). Wykorzystałem też mackowe ornamenty z Ktulusia ( apropo - Urbanboogie, Thalion, dezzed - miło mi bardzo że Ktuluś, a właściwie to bardziej macki, się podobały :) )

 

Jakby kto chciał to może napisac czy jak na poważniejszy koncept to jest to do przyjęcia, czy grubo poniżej normy?

 

 

finalna wersja:

 

cthulhufinal900.jpga2u6fo.jpg

 

 

 

większa wersja:

 

http://i30.tinypic.com/2vae7iv.jpg

 

miniaturka:

 

cthulhuminiaturka.jpg

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Witam wszystkich. Taki fajny temat, że aż chce się coś naskrobać :)

Na razie takie pierwsze cuś w początkowej fazie. Chciałem odejść od klasycznego wizerunku Cthulhu, ale chyba jakoś za bardzo się nie udało, więc powiedzmy że to rozgrzewka przed czymś innym :)

 

cthulu1mini.jpg

 

edit:

 

to tak coś jeszcze na szybko. Troche mnie chyba przy tym poniosło, bo bardziej wygląda chyba na jakiegoś earth elemantala połączonego z Davy Jonesem z Piratów z Karaibów, ale co tam :) co sądzicie?

 

cthulu22mini.jpg

Edytowane przez Toxotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mały update pierwszego, bo postanowiłem że go skończę, a w międzyczasie postaram się wpaśc na coś sensowniejszego niż ten drugi. Z kolorkami testuję żeby było bardziej mroczno, ale i tak trzeba będzie chyba zmniejszyc kontrast.

 

cthulhuproba1mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy przypomina bardziej zmutowaną rosiczkę niż Cthulhu. Ten drugi dużo lepszy,

fajnie ze zastosowałeś pozę w 3/4 od razu wszystko jest czytelniejsze. Generalnie nie wygląda źle. Nie podobają mi się macki, które mają taką samą grubość u nasady i na końcu, takie nie wiadomo co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, biorę je sobie do serca.

dezzed- niestety z braku czasu nie mogę mogę na razie sobie na spokojnie posiedziec na pracką, ale macki poprawię. I inne rzeczy też :)

RaVirr- ja tak w sumie to też nie bardzo,ale spróbuję pokazac :)

 

taki inny pomysł, dla żartu (mniej lub bardziej udanego)

 

ktulus3mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności