Skocz do zawartości

scena 3D: latający holender


shi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i prezentuję starszą już prackę którą wykonałem na steampunkowy challenge.

Z konkursowymi pracami tak to juz jest u mnie ze nigdy nie są skończone na czas a ostatnio okrutny los zmusił mnie do stworzenia własnej stonki „ala folio”: www.stelmachowicz.com (również zapraszam: ) wiec przysiadłem i ją poprawiłem na tyle na ile mi starczyło cierpliwości

 

 

spf.jpg

Edytowane przez shi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Wygląda naprawdę ciekawie :) Leci trochę na lewo, ale ja lubię się czepiać :)

 

Odnośnie stronki, mam sporo uwag odnośnie usability, ale to chyba nie miejsce na tego typu wypociny.

 

Gratuluję fronta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, peter_f, Eden-3d, JunioR, mirach, hcpiter, kamil.ochel, wiewioor, pressenter, indian, M@Ti, pionix, Pussik, mafida, Đraven, Leru, dziękuję wam za dobre przyjecie. To mój pierwszy front i wiele on dla mnie znaczy. Spełniam prośbę o większą rozdziałki, choć niechętnie bo ujawnia on pewne niedoróbki. Wynikają one stąd że musiałem tą i inne prace wykończyć szybko na potrzeby strony, więc wysoka rozdzielczość nie była moim priorytetem.

Dobra skoro podbudowaliście moje morale to zamierzam to wykorzystać i idę coś pomodelować :D cześć.

 

spf2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelkos, wierzba - dzięki :)

mafida - :(( no przykro mi, nic nie da się zrobić (ewentualnie możesz spróbować wypośrodkować i dokleić po bokach jakieś ładne panienki :) )

draven - pare malowałem pędzlem w ps

Edytowane przez shi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności