Skocz do zawartości

ChC.16: Cthulhu by nicponim


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

takie troche luzne podejscie, zaznaczam iz nie czytalem lovecrafta,wiec pewnie concept znacznie sie rozni od tego jaki rodzil sie w glowach czytelnikow;]

 

szybki walor, czeka mnie jeszcze jedno podejscie black&white tym razem z delikatnym detalem no i kolorek;]

 

licze na uwagi szczegolnie czytelnikow lovecrafta, bylyby naprawde cenne

pzdr.

cthulu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordę - miażdżąca konkurencja :D

 

też nie czytałem Lovercrafta, ale ciekawe te odnóża insekta :) - super concept

 

ale tak żeby się przyczepić-pomóc ^^ to dla tych jego nóg to cielsko musi być strasznie obciążające

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W opowiadaniu "The Call of Cthulhu" (Zew Cthulhu) opisywany jest jako potwór o niewyraźnych antropoidalnych kształtach, łbie ośmiornicy pełnym macek, ogromnych pazurach i wąskich skrzydłach na plecach." - regulamin podaje ten opis to tym sie wzorowalem;p brakuje skrzydel, przy tym concepcie skrzydla beda idiotycznie wygladac, wiec troche zmienie tulow, dodam skrzydla i przy najblizszej okazji wrzuce upa;]

 

thx i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi :

-nie wiem za bardzo po co mu dwie pary oczu :P

-troche za malo macek jak na opis, ktory przytoczyles

-nie wiem gdzie on moglby sie ruszyc z takim cielskiem i takimi "odnozami" - nieproporcjonalne nieco ;)

 

Poza tymi rzeczami - interesujacy pomysl, czekam na nieco wiekszy detal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wygląda fajnie i przekonująco - zastanawia mnie tylko to że chyba coś jest nie tak ze światłem - góra jakby łapała światło z innej strony niż dół... Chyba że postać w pewnych miejscach fosforyzuje - to by uzasadniało to światło...

Edytowane przez SBT77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatlo na brzuchu to efekt wczesniejszego przyziemia, bylo jasne jak cholera stad odbicie na brzuchu,pozniej je zmienilem ale swiatla na bebechu juz nie;/ dzieki za korekte;]

 

ortheza- hmm no wlasnie niewiem, u mnie na laptopie wszystko widac;/ no ale rozjasnie odrobine tlo w takim razie...

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności