Skocz do zawartości

[Architektura wnętrz]Mieszkanie modelowe.


pressenter

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt: mieszkanie modelowe

Architekci: Szymon Migaj

Lokalizacja: Warszawa

Etap: w trakcie realizacji

 

 

Ogólnie rzecz biorąc nie planowałem tego wrzucać, bo rendery... cóż, pozostawiają dużo do życzenia, ale że dawno nic nie dawałem...

 

Projekt w trakcie realizacji, znaczy się ekipa właśnie się szwęda po pomieszczeniu, więc jak skończą to pewnie zdjęcia wrzucę. Zapraszam do twórczej krytyki, bo dopiero ściany są przestawiane, więc jeśli coś umknęło mojej uwadze, to jeszcze można interweniować.

 

scianyokna%20copy.jpg

.

2noc.jpg

.

3noc.jpg

.

4noc.jpg

.

7noc.jpg

.

10.jpg

.

 

Pozdrawiam

Szymon

Edytowane przez pressenter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne rendery, nie wiem czego sie czepiasz :) Strasznie podobaja mi sie zaslony, clothem tak ci wyszly? Co do uwag:

 

-czy lampa nad lawa nie bedzie przeszkadzala w ogladaniu tv? jest chyba prawie na linii wzroku ;)

 

-ten fioletowy neon od razu bym wywalil ;P

 

-zarowka w lampie stojacej nie bedzie razic oczu?

 

-fajna szafa w sypialni. ogolnie dobrze tam czerni z biela :)

 

-lazienka na tle reszty bez specjalnego polotu, ten zgnilo zielony na renderze strasznie zlewa sie brazem w tle. i chyba ci poszedl material nad umywalka za szyba - domyslam sie ze mial byc tam bialy?

 

btw - lampki ci nie swieca ;)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba się.

 

z chęcią zobaczył bym jak to mieszkanie wyglądało zanim zabrałeś się za przestawianie ścian.

brakuje mi dwóch rzeczy

- delikatnego "wystrefowania" kuchni. łatwo to można zrobić, czymś co nawet będzie na korzyść - imho wstawienie wyspy kuchennej powiększy ilość miejsca do cięcia marchewki i jednocześnie fajnie odetnie kuchnię od salonu ;)

- za mało jest miejsc do siedzenia w salonie. jak na taką wielka przestrzeń przydały by się dwa wolno stojące krzesła/fotele/chill out pufy

 

jak tylko będziesz miał zdjęcia z realizacji to wrzucaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne rendery, nie wiem czego sie czepiasz :) Strasznie podobaja mi sie zaslony, clothem tak ci wyszly? Co do uwag:

 

-czy lampa nad lawa nie bedzie przeszkadzala w ogladaniu tv? jest chyba prawie na linii wzroku ;)

 

-ten fioletowy neon od razu bym wywalil ;P

 

-zarowka w lampie stojacej nie bedzie razic oczu?

 

-fajna szafa w sypialni. ogolnie dobrze tam czerni z biela :)

 

-lazienka na tle reszty bez specjalnego polotu, ten zgnilo zielony na renderze strasznie zlewa sie brazem w tle. i chyba ci poszedl material nad umywalka za szyba - domyslam sie ze mial byc tam bialy?

 

btw - lampki ci nie swieca ;)

 

pozdr.

 

Dzięki. :)

 

Co do uwag:

 

-faktycznie, lampa na renderze jest za nisko, dzięki za zwrócenie uwagi. :)

 

-fioletowy neon musiał być, tak jak i stół oraz komoda w jadalni. Mieszkanie jest jednocześnie przewidziane jako reklama producenta mebli, którego to są te meble.

 

-żarówka na renderze troszkęza mocno świeci, docelowo ma to być jakaś słaba, dająca klimatyczne żółte światło.

 

-faktycznie, i zdaję sobie z tego sprawę, łazienka wypadła najgorzej, ale głównie z racji czasu, którego mi brakło na dopracowanie jej renderów, czego najlepszym przykłądem jest właśnie to, co jest za szybą, a mianowicie, z tyłu umywalki, jest tam lustro od podłogi do sufitu (refl/refr za niskie dałem), a kafle to dokładnie ta kolekcja:

http://katalog.tubadzin.pl/kolekcje/harion_duzy.jpg

 

O lampkach też zapomniałem przez to wszystko. ;)

 

 

Ile to jest m2 ? Jak na moje ok to ok 100 m2.

 

 

Randery fajnie zrobione.

 

89m2. Dziękuję. :)

 

Jesli chodzi o projekt to sporo miejsca na wszystko zalozyles. Mozne warto cos jeszcze doprojektowac zeby zrobic projekt bardziej intymnym.

 

Hmm, nie wiem czy wiecie o co chodzi w "mieszkaniu modelowym". To takie mieszkanko robione przez dewelopera danego budynku, klient, który w takowym będzie chciał zakupić mieszkanie, może sobie wejść do takiego mieszkania modelowego, i zobaczyć jak ono wygląda, wziąc ulotki, itp itd. Takie mieszkanie promocyjne, o. Efektem tego, jest troszkę przycięty koszt całości, jakim dysponopwałęm, a chciałem jednocześnie umieścić w pomieszczeniu, jakieś przyciągające elementy, stąd na przykład sofa B&B, która do tanich nie należy. ;) Na więcej już zbytnio nie możgłem sobie pozwolić.

 

podoba się.

 

z chęcią zobaczył bym jak to mieszkanie wyglądało zanim zabrałeś się za przestawianie ścian.

brakuje mi dwóch rzeczy

- delikatnego "wystrefowania" kuchni. łatwo to można zrobić, czymś co nawet będzie na korzyść - imho wstawienie wyspy kuchennej powiększy ilość miejsca do cięcia marchewki i jednocześnie fajnie odetnie kuchnię od salonu ;)

- za mało jest miejsc do siedzenia w salonie. jak na taką wielka przestrzeń przydały by się dwa wolno stojące krzesła/fotele/chill out pufy

 

jak tylko będziesz miał zdjęcia z realizacji to wrzucaj ;)

 

Dzięki wielkie. Poniżej układ ścian przed użyciem młotka. ;)

 

parter%20copy.jpg

 

-chciałem oddzielić kuchnię taką wąską wyspą w postaci wysokiego stolika barowego, zabroniono mi jednak, miało być bez wysp, stąd przestrzeń kuchni oddzielona jest tylko poprzez kolorystykę kafli.

 

-masz rację co do miejsc siedzących, i posądzam, ze w efekcie końcowym dorzucę tam jeszcze jedną lub dwie proste, niskie pufy.

 

Dziękuję wszystkim jeszcze raz za komentarze. Poprawiona łązienka pojawi się jeszcze dziś. ;)

 

Pozdrawiam

Szymon

 

Edit:/ Łazienka updejtnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie na marginesie. Czemu tak wszyscy są mało pewni siebie? :) Nie masz czemu się zabezpieczać mówiąc, że rendery są kiepskie, bo na prawdę są bardzo ładne i nieźle się to ogląda. Chociaż trochę rozumiem autora.. bo lepiej się mile zaskoczyć niż rozczarować :).

 

pozdrawiam i gratuluje udanej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderki ladnie wyszly chociaz za lazienke powinnienes dostac po uszach i te AA z ziarnem :)

Co do projektu to wedlug mnie lampa moooi strasznie rozprasza, te fioletowe obramowki rowniez. A tak to ladnie ladnie tylko dawaj dzienne :p

 

No pisałem, że rendery pozostawiają dużo do życzenia. :P

 

Chciałem dzienne, ale jakoś w tym pomieszczeniu to kiepsko wyglądało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie szare te wnętrza, ponadto zbyt duże ziarno.

Bardzo realistyczne zasłony.

 

Dzięki.

 

Hmm, czy szare... wydaje mi się, że nie, chociaż faktycznie dość monochromatyczne, ale czekam jeszcze na gotowy efekt, tzn zdjęcia z sesji po realizacji. A ziarno jak to ziarno... pisałem, że czasu mało było więc rendery pozostawiają wiele do życzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś potrzebował jeszcze pomocy i porady profesjonalistów zobacz architektura wnętrz ;)

 

Dzięki, dzięki, ale profesjonalistów mi w pracowni nie brakuje. ;)

 

LOL! Ejsmont?:) nie zapomnę eskapady do włoch w japonkach

 

p.s. już myślałem, że p jednak nie przestał się udzielać i że piter coś skrobnął.. eh:rolleyes:

 

Nie przestałem, ale czasu nie ma na przeglądanie ciągle tych wszystkich for, do tego jeszcze praca, zakończenie roku... nie ma kiedy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności