Skocz do zawartości

ChC16; Cthulhu by Urbanboogie


Urbanboogie

Rekomendowane odpowiedzi

Opis: Wielki, podły sukinsyn.

 

cthulu4.jpg

 

Większa wersja:

http://img199.imageshack.us/img199/8338/cthulu3.jpg

 

Miniaturka:

http://img35.imageshack.us/img35/9066/cthuluminiaturka2.jpg

 

 

To i ja wejde ze swoim Katolikiem. Wyobrazam go sobie jako nieco karykaturalnego stwora, ktorego sila tkwi raczej w umysle niz odrobine nieporadnym cielsku. Na razie wstepny szkic z dzisiaj, bez zadnych bajerow i skrzydel, tylko do pokazania pozy i masy. Mam nadzieje ze uda mi sie go rozwinac w cos konkretniejszego. Zdaje sobie sprawe ze ta zgieta noga jest do przerobienia :D

 

ktulu.jpg

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny ten miś...bóg znaczy się. :) Podoba mi się w szczególności jego facjata i światełko na postaci. Poza jest dyskusyjna :). Po coś mu namalował "torbę" bez "parówki"? Przecież to ciężkie kalectwo. No chyba, że On nosi slipy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz sie bawilem na warstwach i trybami i zdjeciami i doszedlem do obecnego etapu ;) Nie podoba mi sie ze jest troche wyprany, ale z drugiej strony nie chce zeby wygladal jak rzekotka tylko Cthulhu ;P Problem lezy chyba czesciowo w wersji b&w, bo chyba jest nieco za ciemna, a zabawa suwakami nic nie daje ;) Albo po prostu ja nie umiem tego dobrze zrobic ;P Z noga chyba masz racje, to znowu jakis nieudany skrot perspektywiczny, postaram sie to jeszcze poprawic, ale jak tak dlugo siedze nad praca to mi sie troche rzygac chce ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie! Milo slyszec takie rzeczy od miszczow :D Chyba tez juz w zasadzie skonczylem. Moze dam jeszcze ew. jakas teksturke pod calosc, tylko najpierw ją musze stworzyc ;P Ale skoro zostaly jeszcze dwa dni to konca na razie nie zglaszam, chetnie uslysze jeszcze ostatnie uwagi, bo tego co dzisiaj zrobilem to nie jestem do konca pewien.

 

A tych pierwszech szkicow tez sie wstydze ;O Ale tak zwykle mam ze jak patrze na nowsza wersje to dopiero widze jaka poprzednia byla do dupy. Niestety do osiagniecia swobody w rysowaniu bardzo mi jeszcze daleko, miejmy nadzieje ze przyjdzie to z czasem, bo na razie to tak rzezbie bardziej ;)

 

kolor4.jpg

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności