Skocz do zawartości

FRYBENCH - render benchmark


Kub@

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że fajnie by było jakby ludzie podzielili sie swoimi wynikami w benchamrku renderujacym :) pomęczmy troche nasze maszyny ;)

 

Ściągamy programik ze stronki (wymagana rejestracja) http://frybench.com albo z rapida : http://rapidshare.com/files/266642733/frybench.zip

 

wciskamy tylko play i fryrender robi resztę ;)

(na dole po lewej mamy Rendertime)

 

Na moim kompie:

q6600 2400@3000 Mhz,

ram 6 gb 666 mhz,

płyta p5k pro

system win XP 64

czas 13 min 53 sek.

Edytowane przez Kub@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No tak. Kompa już kupiłem nowego z OC i mam gwarancję na stabilną pracę non stop. Procek jest chłodzony płynem, do tego dochodzi 7 wentylatorów w całej obudowie. Tyle mogę powiedzieć bo tyle mi powiedziano a sam jestem w OC zielony.

 

Komp renderował całą noc i wszystko jest tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sklepie dają taką gwarancję? Bo u intela to już gwarancji nie masz ;)

 

 

Q9300@3,2Ghz

4GB 800Mhz CL5

Abit IP35-E

Windows Vista x64

Render time: 12min 31sek

 

Widzę że w tym frybenchu sporo ram daje.

 

Wynik lisa mnie zmiażdżył :0 Jednak 4Ghz 920 DO robi swoje. No i HT oczywiście i 8bucketów. Musze pogadać z jakimś modem aby zrobić taki przyklejony temat, jak z drugiej strony ekranu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na quadzie 2.4 krecony do 3.5

 

Można wiedzieć czym chłodzisz procesor? Ostatnio się zacząłem zastanawiać nad podkręceniem swojego.

 

edit 1:

no dobra wynik na kompie w pracy C2D 2.4GHz 4GB czas Vista 64bit: 35m 08s... Hehe uroki zapchanego systemu. W sumie pracowałem cały czas na nim więc to pewnie też miało wpływ na wynik.

 

edit 2:

do Nvidia chłodzenie już mam wymienione na Thermaltake Big Typ 120mm czy jakoś tak, ale temp w stresie dochodzi teraz do 60 stopni czasami...Nie wiem czy coś się nie obluzowało albo pasta się przyjarała bo coś mnie sie wydaje, że to dużo za dużo...

Edytowane przez chudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy: Mam to samo tylko wersje VX z tym szybkim wentylatorem, który jest głośny jak nie wiem co :/ . Powiem ci tak ja w stresie mam coś koło 60C ale się dziwie i też nie jestem zadowolony z tego chłodzenia, bo na poprzednim Pentiumie E @ 3,2 temp w stresie były niższe a jego poziom wydzielania ciepła jest nawet większy od tego obecnego quada w 45nm i też nie wiem co jest grane :/ Paste zmieniałem parę razy a te gówniane plastikowe mocowania intela też już nie zapewniają takiego docisku jak przy 1 montażu.

 

Pionix: A no kręcimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć czym chłodzisz procesor? Ostatnio się zacząłem zastanawiać nad podkręceniem swojego.

 

Zwykly razem z prockiem, ale za to plyta i obudowa jest dobrze wentylowana i bardzo mocno odprowadza cieplo. W stresie mialem jakos 56 ale dziala wszystko stabilnie do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności