Skocz do zawartości

Silver Award: basen


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-11-01-141716_g.jpg

2_2009-11-01-141739_g.jpg

2_2009-11-01-141758_g.jpg

 

Witam, przedstawiam projekt zadaszenia juz istniejacego basenu. Dom klienta jest w "murze pruskim", pomysl polega na odwroceniu sytuacji i zastapienia zastrzalow i belek otworami.

Prosze, komentujcie

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No teraz widze :P bo tam dalej jest kielon. to w takim razie jakie wymiary ma ten stolik? 20x20cm? bo coś mi w nim tylko nie gra

 

30x30cm:) Przyznaje ze przez te swieczniki giganty oko zaczyna bladzic:P

 

Dziekuje wszystkim za komentarze i mile slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum dość nowy i nie wiem czy wypada pytać o takie sprawy... ale czy autor byłby tak dobry i uchylił rąbka tajemnicy: jak długo w przybliżeniu pracowałeś nad tym? (od czasu rozpoczęcia, aż do wysłania do klienta; nie wnikam ile zajął modeling, przygotowanie materiałów, post produkcja itp.) Po prostu mnie wgniotło i zastanawiam się w jak głębokie kompleksy mam wpaść... a pomysł z kulką po prostu genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum dość nowy i nie wiem czy wypada pytać o takie sprawy... ale czy autor byłby tak dobry i uchylił rąbka tajemnicy: jak długo w przybliżeniu pracowałeś nad tym? (od czasu rozpoczęcia, aż do wysłania do klienta; nie wnikam ile zajął modeling, przygotowanie materiałów, post produkcja itp.) Po prostu mnie wgniotło i zastanawiam się w jak głębokie kompleksy mam wpaść... a pomysł z kulką po prostu genialny.

 

 

Dzieki, dzieki! Calosc(szkicowanie i rozkmina bryly+modeling+rendering) 2 dni z przerwami na rolki i kolacje z dziewczyna

 

Czasy renderingu jak dla mnie przyzwoite ok 1h na kazde ujecie, post drugie tyle.

 

Pozdrawiam

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni, o kruca piii piiiii piiiii! Ja w nieporownywalnie cienszej jakosci wydalam w najlepszym przypadku 1 still dziennie. Fakt moj zasob bibliotek jest zaden, umiejetnosci takie na ile pozwala praca pol na pol arch/viz, ale wciaz... poszedles ogniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvidia- 2x xeon quad 2.83, 16GB ram, v ray- sety ir+lc( ir default medium, lc 3000 subdivs, s.z.=0,01, Mitschelnetravali+adaptiv QMC)

 

Czeczen- racja, bede pracowac nad tym(pojde raczej w proxy a moze zainwestuje w grassowy plu)

 

Waki- dziekuje:) Ogien bedzie na budowie:) Powinni skonczyc przed zima.

 

fenks wszytskim za komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności