Skocz do zawartości

pojazdy 3D :Mitsubishi Evo Lancer/Opel Insignia/Audi TTS Coupe/Lexus IS-F UPDATE!!!!!


JOKER

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba lepiej od Pana Javora nawet, ale może to ten czerwony lakier i żywsze kolory tak do mnie przemawiają bo generalnie to ten sam poziom ekstraklasy.

 

Jak dla mnie tu nie należy oceniać co złe a co dobre tylko co dobre a bardzo dobre a wspaniałe :)

Nie słodzę ;) W moim odczuciu to wzór modelingu i renderingu aut do którego trzeba dążyć, chcąc uzyskać fotorealistyczny i ciekawy render.

 

5 ***** oczywiście. No i zobaczymy czy moderatorzy faktycznie wzięli się do roboty i trafi to na fronta ;D jak nie to mamy odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownie swietne co u Javor'a tylko czekac az wyladuje na froncie. Swietny shader lakieru, felg i tarcz. Z jakiej kolakcji pochodza HDRki ktorymi to swiecone ?

to nie hdrka to jest cala scenka 3d :) a w przyszlosci moze bedzie do kupienia w everowym sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłbym o jakiegoś mini making off'a sceny :D Jak oświetliliście, pare materiałów etc. Myślę, że nie tylko ja proszę ;)

 

 

wszystko będzie na dvd z modelami pewnie więc nie liczył bym na materiały i inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez prosilbym, znaczy sie mam pytanie jak zrobiliscie te kaluze na podlodze?

czy podloga jest podrasowana displacementem a woda to poprostu dodatkowy plane ktory przecina nam podlorze?

czy moze woda to pojedzyncze plane-y ktore alfa mapa sa potraktowane zeby tak ladnie wklejaly sie w asfalt?

bo patrze i patrze i niemoge sam do tego dojsc....:/

 

a i na tym innym modelu samochodu widac w tle palety przykryte plandeka: respekcik sie nalezy dla tego co to zrobil!

 

a autko takie sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z lexusem to chyba nie mieliście problemu z refkami co nie?;) pierwsza klasa. tak samo javora modele i rendery.

no refki sie znalazly i to nawet bardzo konkretne :)juz niedlugo wstawie opla insignie i mitsubishi evo lancer:)u javora tez wlasnie wszedl update wiec zapraszam:)dzieki wszystkim za komentarze :)dobrze jest slyszec ze lata ciezkiej pracy nie poszly na marne:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne modele Joker, następnym razem też z ciekawości spróbuję wymodelować coś tą techniką bo efekt jest miażdżący :) A co do scenki to powiem tylko, że z kolekcji na kolekcję wygląda coraz lepiej, aż się boję jak będzie się prezentowała następna bo już ta zwala z nóg :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne modele Joker, następnym razem też z ciekawości spróbuję wymodelować coś tą techniką bo efekt jest miażdżący :) A co do scenki to powiem tylko, że z kolekcji na kolekcję wygląda coraz lepiej, aż się boję jak będzie się prezentowała następna bo już ta zwala z nóg :)

 

Pozdrawiam.

 

a ja juz myslalem ze ty ta metoda cisniesz od dawna a mowisz teraz ze jeszcze nie robiles wtf :) powiem tak to jedyna sluszna metoda modelowania inne sa poprostu niedokladne :):)chyba ze lubisz krzywe wygiete karoserie :P ale w tej metodzie trzeba duzo posiedziec przed glowna bryla i pokabinowac :) no ale efekt koncowy prawie zawsze jest zadowalajacy no chyba ze cos sie przegapilo przed ms to potem juz wiesz jak to sie mowi shit happens jak to w zyciu:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko odn. techniki robienia tych modeli, bo brak mi słów na określenie jakie są ładne ;]

Powiedziałeś, że robisz lowpoly, potem meshsmooth x 1 a następnie "tak jak zawsze" - czyli potem naprawiasz siatkę po ms i dodajesz detale - jak np większe wcięcia,czy większośc detali jest już wcześniej dodana (przed ms)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReflectVision-zeby niebylo ale wczesniejsza scenka tez mi sie bardziej podobala ale jakies zmiany musza byc zeby nikt nie myslal ze na laurach juz osiedli :)

JohnZi -kolorek fakt lekko wyszedl za mocny ale juz zmniejszylem saturacje czasami nie wychodzi tak jakby sie chcialo:)ale ps wszystko przyjmie :)

mrkrzysiek -no nie przesadzaj z ta siateczka twoja wyszla naprawde dobrze i jedynie do czego mialbym sie przyczepic to swiatla ktore z tylu samochodu wygladaja zbyt plastelinowo a tak model zrobiles pierwsza klasa tylko jeszcze zrobilbys wnetrze i masz autko z reklamy:) :)

danilo2-oczywscie ze naprawiam siatke po ms nawet modeluje po modyfikacji niewszystko uda sie przewidziec przed :)aczkolwiek wszelkie wyciecia i temu podobne zawsze staram sie robic juz po ms x1

pozdrawiam wszystkich i dziekuje za komentarze jutro jeszcze tylko javor dorzuci swoje nowe cudenko :)podpowiem ze tez opel:)ale za to jaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności