Skocz do zawartości

Chc17. GŁÓD by RaVirr


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że mały ruch tutaj... wymyśliłem sobię scenkę w której jeden z jeźdźców apokalipsy (jak się domyślacie, Głód z tematu :P) podąża dumnie przez wąwóz pełen kości/zwłok. Zobaczymy jak to będzie, póki co szkic:

Finalny obrazek:

glod.jpg

Miniaturka

glodmini.jpg

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, teraz to ma rece i nogi ;) Jak na Glod ma chyba troche za duzego brzucha (chyba, ze to jakies kawalki zbroi). Poza tym ta flaga niebardzo tam pasuje w tle i to z czego wystaje tez.

Ogolnie swietne, czekam na upki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kijaszk od sztandaru chyba sie troche nie schodzi

postac dziwnie kladzie sie na lewej krawedzi, moznaby dodac troche powietrza z tej strony,

przydaloby sie zwrucic jakos wecej uwagi na postac np. kolorem bo teraz w oczy zuca sie tylko niebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: Chodź, a patrzaj! I widziałem, a oto koń wrony, a ten, co na nim siedział, miał szalę w ręce swojej.

I słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: Miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu."

 

Ja rozumiem - interpretacja.. Ale tutaj nie ma nic z glodu tylko jakis potwor cthulhu na masie czaszek. Potwornosc glodu polega na cierpieniu niedostatku a nie na tym, ze sie umiera - te wszystkie czaszki to pasuja do ostatniego jezdzca - Smierci.

Najbardziej podoba mi sie pierwszy szkic, bo teraz to ewoluuje w jakas coraz mniej ksztaltna mase kosci i miesa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się posypały komentarze, miło mi :)

Joel, danilo2 - Dzięki!

Bedyk- Faktycznie kijaszek trochę nie tego, poprawi się. To samo z kolorem :)

Nezumi- faktycznie, to samo zauważyłem... Mam zamiar domalować sępy, wychudzone dziecko..

Jakieś podpowiedzi?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? Jeśli ten pancerz wyszczuplisz.. ogólnie będzie super wyglądał taki upiornie szczupły(bez przesady xD) bo wzrostu chyba nie ma sensu zwiększać.

No a powołując się na komentarz Nezumi, to jednak rzeczywiście najbardziej przypomina 4 ew. na siłę 2. Jeździec 3 przedstawiał jak wiadomo czas głodu, można zmienić nieco scenerię i wrzucić parę wychudzonych postaci, a samemu jeźdźcowi jakiś atrybut, chociażby przytroczony do siodła worek, albo coś takiego.

No, ale się rozgadałem chciałem pomóc, ale ostatecznie domyślam się, że sobie poradzisz, mam nadzieję, że się przydałem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie i niebo też fajne :D Postaci w tyle spox, ale pierwszoplanowa postać (w duchy tłumaczę cię sobie, że to WiP :D) jest abrdzo uboga, pancerz nie ma fakturki, ogólnie na razie za mało szczegółów, no ale znów odsyłam się do nawiasu xD fajnie, fajnie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności