Skocz do zawartości

Chc.17: GŁÓD by Joel


Joel

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest końcówka, wyrobiłem się "na chama" i wrzucam tego mazaja który wyszedł.

 

Pozdrawiam l życzę wszystkim uczestnikom szczęścia :)

final_hunger_by_yamame.jpg

 

No i chyba muszę tą miniaturkę do sondy wrzucić :)

miniaturka_by_yamame.jpg

Witam, postanowiłem wrzucić coś na

początek - wszelkie komentarze mile widziane :)

 

hunger_2_by_yamame.jpg

 

pozdrawiam

Edytowane przez Joel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok, panowie i panie - next step (no, nawet ten step nie ukończony xD) kombinuję tu trochę z innym futrem niż to które wilkołak dostaje w zestawie :). Ogólnie chcę zrobić trochę baśniową atmosferę - nie pytajcie czemu >_<.>

Głównie to ciągle mi chodzi o kompozycję i eliminację błędów na tym etapie. Na pewno chcę powiększyć kadr i dodać jakąś uciekającą postać, a w objęciach misiołaka ^^ jego dajmy na to

kolegę(tzn. kolegę tego co ucieka ;p)

 

werewolf_3_by_yamame.jpg

 

pozdrawiam

Wszelkie komentarze mile widziane

Edytowane przez Joel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka jest fajna, ale ciągle ta noga, której kolano jest skierowane w górę (jego prawa) wydaje mi się dużo mniej umięśniona niż lewa. I wydaje mi się że te dwie uciekające postacie powinieneś już umieścic na obrazku bo może się okazac ze właśnie one zepsują kompozycję (tak mi się wydaje :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano :) dzięki - nóżką się zajmę, był to tylko zarys, coby nie było, że tylko nogę jedną ma.

Wiecie, nie mogę się wyrwać ostatnio żeby się tym zająć - szkoła itp. ale walne i te postacie i spróbuję te nieregularne pociągnięcia zamienić w sierść :)

 

Up - mam nadzieję w drodze pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopak na szkicu bardziej mi sie podobal, mysle, ze powinienes go skierowac bardziej w strone Billy'ego z "Mrocznych przygód Billy'ego i Mandy" (po obrazki musisz pogooglac, jesli nie wiesz dokladnie o co mi chodzi) ^^ Oczywiscie to Twoj koncept, ale ja tak bym to widzial ;) Pomysl Lucka dot. rozplaszczonego nosa i dzieciakow w tle - IMO swietny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo ciepła w cieniu na tym chłopaczku... i ogólnie jak na zimową pogodę i fakt, że stoi za szybą to trochę cały za ciepły i nasycony (przynajmniej u mnie na monitorze)... popracuj jeszcze nad emocjami, a najlepiej to weż sobie kawałek szyby przystaw do niej swoją twarz w podobny sposób, zrób odpowiednią minę i błagalne oczy i niech ktoś Ci pyknie fotkę... trochu tez pustawo na tej wystawie i szyba do przeszklenia się nadaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności