Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Mercedes S Class 2009


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej, bardzo mi się podoba, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Samochód jest chyba odbity w poscie. Bliki są idealnie symetryczne. Szczególnie rzuca się to w oczy na lusterkach. Jeżeli na jednym jest po lewej stronie, to na drugim powinien byc po prawej. Zdradz patent jak poprowadziłeś bliki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowne zrodlo swiatla jest nad autem stad symetryczne odbicia w lusterkach, pozatym swiatla przy zderzakach sa ustawione w bardzo podobny sposob, stad wrazenie symetrii. Zapewniam ze autko bylo renderowane w calosci, a nie tylko w polowie;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heya

 

Noooo ee mojego kométa nie polubisz :) No ale nic... więc tak troszke się zawiodłem bo zazwyczaj trzaskasz świetne rendery a tu taki klops :s no nic lecimy z detalem. Pierwsze wrarzenie jakie odniosłem to było takie dość... wow. Ye profajonalnie to nazwałem ale lećmy dalej, masz fajne jasne studio z typowo ''3D webowym'' backgeoundem, oswietlenie auta ładnie pasuje do niego nawet z tą nietypową szybką (choc mi się podoba ) ale co mnie gryzie to cień pod autem... zanirza estetyke całego studia, skupia wzrok widza na ciemnej plamie na dole renderu pod autem a nie na aucie... wolał bym zobaczyc coś noo powiecmy 25-50% z tego co teraz( nie chodzi o wielkosc ale o eee głębie cczerni...? daj mu poprostu opacicty w PS) żeby moje oko mogło tak.... humh ''bouncnąc'' of dołu obrazka :) . Dalej brakuje mi takrze jakiegos spota rzuconego na Oponki zeby podbić lekko detal na dole.... no i ostatnia zecz to chyba ten gril.... wiesz wzasadzie cierzko mi się określicz czy mi się podoba czy nie... chyba bym wolał mocne chromowe odbicie ''Black&White'' niz takie przejarane światełko + coś kremowego... Co do czerni to chyba tez lekko przesadziłes z kątrastem... tzn prawie karzdy rowek jest tak przekontrastowany ze az AA siada oraz wszystkie otwory z przodu są czarne + lusterka od środka dosc mocno ściemnione a przecierz mamy tam jakis detal/krate którą mozna oswietlic i dodac uroku pracce... nie muwie zeby to było przepalone ale powiecmy minimalnie podswietlone... (10-30% światła).. Nio i co dalej... światła ładnie wyszły... reflexy na aucie na błotniku mi się podobają... na masce juz nie ... ale to juz moje takie wybrzydzanie ;)

 

No nic mam nadzieje ze kolejny render bedzie leprzy :) ciau.

 

P.S. Touch ...ble... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm... patrzę na ten komentarz D4D4L i przed oczyma duszy mej pojawia się główny artykuł zeszłotygodniowego Newsweeka... aczkolwiek spostrzeżenia co do cienia choć uważam przesadzone, to ogólnie trafne ;)

 

Niech zgadne... coś o dyslektykach w tym Newsweeku było? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch - calkiem calkiem;)

D4D4L - troche ciezko sie czytalo Twego komenta (bez urazy, ale znaki interpunkcyjne i podstawy ortografii kazdy Polak znac powinien), ale jakos przebrnalem;) generalnie komentarze trafne (zwlaszcza material na grillu), cien faktycznie byl mocno przesadzony, ale w drugiej odslonie zostal poprawiony (zakladam ze komentarz dotyczyl pierwszej wersji) i moim zdaniem wyglada juz naprawde dobrze, opon tym razem swiadomie nie doswietlalem, chcialem zeby bylo ciemniej (a co;) sa rozne szkoly i na wielu refkach fotografowie nie wyciagaja detalu opon). pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności