Skocz do zawartości

Chc.17: GŁÓD by atheg


atheg

Rekomendowane odpowiedzi

Finalna praca:

 

glod4small.jpg

 

Miniaturka do sondy:

 

miniaturkadoprezentacji.jpg

 

link do większej wersji:

 

http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/glod4copy.jpg

 

Podłączam się tak troszkę bez przekonania. CZasu mam ostatnio strasznie mało, ale może mi się uda zrobić cos co od biedy można będzie uznać za skończoną pracę. Na razie taki szkic:

 

glod1_small.jpg

 

Miałem pomysł, żeby Głód była kobietą o anorektycznych kształtach i krótkich włosach. Do tego tak przekornie obwiesiłem ja naszyjnikiem-kryzą ze sztućców. No i dodałem psokonia zabiedzonego... tak zeby trochę było w stylu starych portretów koniecych ze różnymi zwierzętami.

 

Pozdrowionka

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Rotcore za krytykę, przydaje się dostać po łbie :) Ja osobiście jestem całkiem zadowolony z tego rysunku bo parę rzeczy, które wcześniej sprawiały mi duży kłopot ogarniałem tu testowo. Sporo cennego dośw. zgarnąłem przy tym rysunku mimo, że robiłem go bardzo szybko. Ale, ale.. dobrze wiedzieć że to co podoba się mnie jest inaczej odbierane przez innych, a z drugiej strony trochę łechce moją próżność fakt, że uważasz iż mogę lepiej... Następnym razem będę się starał nie dac plamy i stanąć na wysokości zadania. Pozdrowienia serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się cały czas nie gubić w szkicach tego co jest w nich cenne, ale kiedy wchodze w kolor to niestety często wychodzi to słabo :) Kolor nakładam na różne sposoby, czasem maluje od razu w kolorze ale jak mam ołówkowy szkic to wyrzucam go na multiply na górna warstwę i pod nim walczę z kolorem, na koniec robię do detali nowa warstwe na wierzchu... Tyle że ostatnio po obejrzeniu paru gnomonów zmieniłem koncepcję co do tego jak mam pracować. Poeksperymentuje trochę i zobaczymy przy nastepnym CHC co z tego wyjdzie. A miałaś Lili jakiś pomysł na moje kolorowanie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie myslalam ze zamalowujesz szkic na normalu i mialam powiedziec zeby robic wszystko na multiply i soft light/overlay a na koniec normal :D ja tak robie, tzn na szkic ( jesli taki mam ) daje multiply i na nim maluje najpierw kolor tla na calosc i na tej samej warstwie wiekszosc innych kolorow, pozniej swiatla dodaje wiecej na soft albo overlay i na koniec troche popawek i detali na normal, tylko ze jak mam szkic to staram sie go nie zamalowywac i zostawiam wiekszosc linii, mi to nie przeszkadza akurat, ale tez kazdy ma inny styl ( ja swojego wciaz szukam) :D moze wlasnie tez sie zastanow zeby zostawiac linie, wiem ze nie jest to tak popularne, ale z drugiej strony jak ma sie jakis konkretny atut to po co go niwelowac zamiast eksponowac ? XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę eksperymentował i zobaczymy co z tego będzie. Dziękuję Ci bardzo za rady. Ostatnio tez sporo myslałem nad pozostawianiem szkicu w rysunku i jak to robić więc zdaje się, że jest to logiczny kierunek dla przyszłości mojego rysowania... Sam nie wiem co z tego będzie, a ma byc dobrze :) Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności