Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Camaro 69' (composite)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo, bardzo, bardzo pozytywnie. super pomysł z tymi czarnymi pasami jak w starym filmie format

 

materiały tak 4-/5 ale i tak

 

odemnie 5 gwiazdek, za klimat.

 

 

edit: patrze i patrze i takie opcje odemnie:

-nie wiem jak było w camaro ale bym wywalił prawe lusterko, niepotrzebne jest, złamanie symetrii troche by pmogło tutaj.

-walnął bym jakiegoś dirta na ten zderzak pod chromowanym zderzakiem z przodu, świeci się jak psu

- wogóle dodał trochę brudu, pyłu, jest sterylnie zbyt

-lewa część tła przekontrastowiona, a to z niej idzie światło ????

-w PS przyciemnić chłodnice za grillem trochę

-szyba niby jest, ale licho jest, takie mocne clinki na chromie i lusterku a nia szybie nic

-fajnie jakby dach auta nie był na równi z horyzontem. teraz masz najgorszą opcje, albo kamera ciut do góry, niech horyzont będzie widoczny, albo ciut w dół, niech ach będzie nad horyzontem, ale nie tak jak teraz, że jest na jego wysokości, to zabija całą kompozycję.

 

ale i tak generalnie super.

 

pozdrawiam

Edytowane przez Orangegraphics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez gratuluje udanej pracy. Spasowanie elegancko. Jedyne co bym zrobil to lekko przybrudzil opony, bo jesli to auto tu dojechalo, to te slady na oponach powinny zniknac - mowie o tych sladach mazaka, czy kredy.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za komenty:)

 

Xiz0r W takim razie zrobie wersje full wypas. Nie masz nic przeciwko zeby uzyc patentu z lusterkiem?;) Tylko to pasazera (troche bez sensu bo zazwyczaj jak jedno to bylo tylko od kierowcy, ale mi szkoda mi tego refleksu;)

 

Dzieki Indian Kędzior i Trosiek Moze dodam jeszcze jedno ujecie, ale pozniej troche..

 

Vision, Pionier, Nvidia to zaszczyt dla mnie:)

 

Eddy__ przybrudze ale troche innaczej niz Touch

 

PICsell sluszna uwaga, ale tak mi sie lepiej zmiescilo;)

 

Peter_F Dzieki bardzo;) Mieszkam na północy. Trzeba by sie koniecznie wybrać:D

 

Touch Fajnie wyszlo, dzieki ze chcialo Ci sie troche przy tym podlubać i pomoc;) rowniez pozdrawiam;)

 

Piotrekt186 hehe dzieki za wstawienie sie;) pzdr!

 

Rally bro, oj trzeba trzeba. Dzieki:)

 

dzieki Pierzak

 

xaoo miala byc taka sesja w plenerze, ale jednak zrobie "jazde probną":D

 

lucek91 Poczekaj aż zobaczysz moją;)

 

Predator hehe:D Auta i Piekne kobiety... idealne połączenie:) Dzieki i rowniez pozdrawiam!

 

Simonhc moj tez:) Dzieki

 

Draven no tak tylko teraz jak zrobie podobnie to bedzie zrzynka.

Edytowane przez GrześDuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draven no tak tylko teraz jak zrobie podobnie to bedzie zrzynka.

 

Ale ja zrobiłem prowizorkę;) Ty to machnij wszystko w miarę możliwości texturami/shaderami. Zabrudzenia na masce nie powinny mieć tak wyraźnych odbić, czyli więcej matu, dolny spoiler też do przybrudzenia, podobnie opony, światła:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeling świetny. Bardzo fajne prześwietlenia na lusterkach i wycieraczkach.

Minusy:

- noise za duży,

- literki na rejestracji za cienkie,

- PROSI SIĘ O SILNY MOTION BLUR, zwłascza na oponach i asfalcie - to się da zrobić.

 

Post roku o.o

 

Co do pracki to ble :P

 

Haaa 500 mi siekła....aaaleee liipaaa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa..... Zwłaszcza, że samochód stoi a w środku nie ma kierowcy. Gratuluję inwencji.

 

A co do pracy to bardzo mi się podoba.

 

Jak stoi to się robi na parkingu albo w garażu/salonie. Nie ma znaczenia kierowca. Samochód lepiej wygląda jak jedzie tak jak samolot w locie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stoi to się robi na parkingu albo w garażu/salonie. Nie ma znaczenia kierowca. Samochód lepiej wygląda jak jedzie tak jak samolot w locie.

 

na parkingu albo w garażu to możesz postawić "pięknego" hyundai'a atosa, najlepiej na parkingu pod tesco, a tu masz muscle cara z 69 roku i właśnie praca trzyma klimat. Z tego co wiem był plan na motion blura ale niema kierowcy a to by było śmieszne, może się doczekasz. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności