Skocz do zawartości

OBIEKTY 3D: Philips razors


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dawno nic nie wrzucalem, wiec postanowilem podzielic sie modelami z ostatniego projektu. Calosc zajela jakies 2,5 tygodnia na co skladalo sie modelowanie 6 golarek (3 bazowe + modyfikacje) oraz wyrenderowanie obrotow 360. Ponizej kilka pojedynczych klatek z wybranych 3 modeli. Niebawem wrzuce jakies high-res'y i siateczki:) pozdrawiam

 

philipsrazors1090.jpg

 

philipsrazors8250.jpg

 

philipsrazors8420.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

modeliki pierwsza klasa ale to u ciebie standard hehe

miodne rendery :)

 

oraz wyrenderowanie obrotow 360. Ponizej kilka pojedynczych klatek z wybranych 3 modeli. Niebawem wrzuce jakies high-res'y i siateczki:)

 

lepiej wrzuć właśnie te obrotówki :)

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty:)

Tweety - chetnie bym wrzucil, tylko za bardzo nie wiem w czym zlozyc do rozsadnych rozmiarow. jak ktos podpowie to postaram sie wrzucic taka obrotowke:)

 

Kedzior - ja to tez jakos nie mam zaufania do takich wynalazkow:)

 

ponizej pare siatek...

 

1090:

 

1090wire1.jpg

 

1090wire2.jpg

 

8250:

 

8250wire1.jpg

 

8250wire2.jpg

 

 

8420:

 

8420wire1.jpg

 

8420wire2.jpg

 

8420wire3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Już wiem co mnie tak trochę mierzi: odbicie tych maszynek. Lustrzane imo niefajne. Trochę zmniejsz glossines, zwłaszcza po jakiejś dirtowej mapce. Dodało by to smaczku. Szkoda też, że tak dziwnie do bieli szybko zanika, pewnie maseczka w PS?

 

no ale tak to cud malina, komercha czy tylko for fun?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh niestety nie mam Aftera, moze poszukam czegos darmowego do wypluwania animek.

Co do tla... maszynki byly renderowane z alphą takze odbicia jak i samo tlo zostaly dodane w PS tak zeby nieco urozmaicic prezentacje:) a projekt czysto komercyjny z dosc ciasnym deadlinem. Ciesze sie, ze sie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności