Skocz do zawartości

Wiz: blokowisko


Morphe

Rekomendowane odpowiedzi

Tez chcialbym cos umiescic... mam nadzieje ze tym razem nie bee sie musial wstydzic... projekt robilem suma sumarum bardoz dlugo, zabral mi troche zdrowia.. sie zmotywowalem i mimo ze napcozatku wychdzilo byle jak, to mam nadzieje ze ostatecznie jest lepiej, mimo ze jest troche bledow, ktore zawsze mi umkna to zju nie mialem sily ani pomyslu na nic wiecej. ( jak zwykle kupa zieleni.. to juz chyba taki "trademark" sie zrobil... chyba).

 

ps. kazda konstruktywna krytyka mile widziana

 

ostatnie ujecie napewno przesadzone - ale moje ograniczenia psychiczne nie pozwolily mi tego potraktowac inaczej...:/

 

 

set2s.jpg

 

sets.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na twoj komentarz czekalem - ;) bardzo ci dziekuje za te komplemonty, fajnie ze jest choc dobre, a co do komicznosci hmm, czy komiczne nie wiem, napewno malo praktyczne i nawet niebezpieczne, ale nie raz sie obserwuje budynki nowe ktora powstaja tak blisko starych drzew ze trzeb imprzycinac galezie, bo na wiecej "zieloni" sie nie zgodzili. Co zas do mnie - no co bede ukrywac zlotego srodka czlowiek uczy sie cale zycie, chyba ze ma we krwi, a ja nie moge sie powstrzymac zeby tego nie zrobic, nawet jak probuje mniej, to potem zawsze konczy sie tak samo... ale wszytko z czasem mysle;) - naszczescie klientow mam takich ktorym ten przesyt zazwyczaj sie podoba, to tez dla nich robie, a dla innych robia inni - i jest wesolo.

 

co do kola mlynksiego - no coz pewnie hydroelektrownia zasilana deszczem... a tak naprawde to ja nie wiem... penwie po to zeby draznilo dzieci, zeby tam wlazly spadly i sie zabily...

 

grib - mam opory do recznego modelowania ostatnio... wiec odpalilem onyxa na chybil trafil wygenerowalem kawalek trawki i pojechalem po planie... troche testow zebyz grac wysokosc, wielkosc kolor.. i jakos siedzi.. ale za ciezka ja zrobilem... ale na male powierzchnie w sam raz... taka bajkowa w sumie...

Edytowane przez Morphe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

animki nie bedzie, chyba ze sobie wezme zeszyt A5 i se ja kredkami narusyje :)

 

liscie? liscie.. zalezy ktore drzewo, niektore maja tylko dif, niektore tez bum, niektore tez poplamiana mapke dla reflektu zeby nie dobijaly cala swoja powierzchnia... i napewno wszystkie maja maly refrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Ci powiedzieć że wpędzasz napewno w depresje nie tylko mnie :)

 

Gratki ***** naprawdę ,kawał dobrej roboty !!!

 

Konstruktywna krytyka , hmmmm na moje oko to naprawde nie ma sie do czego przyczepić ,no te szczeble od koła ,widać ze identycznie tex lezy na kazdym szczeblu .... ale to juz czepialstwo na maxa...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem górną część pierwszego rendera to pomyślałem TYLKO o jednej osobie :) Na początku nie wiedziałem kto jest autorem bo nie spojrzałem na autora tematu :D Jednakże te drzewa, liście... Od razu wiadome kto to robił ;] Krótko mówiąc. Rzadko kiedy się widzi taki render :D

 

Największe wrażenie na mnie robi 3 render :) (przez tą ławkę :P )

 

Gratuluję wytrwałości

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki, ale mialo byc krytycznie :), choc gdzie pelnilem bledy to wiem - tan dzungla wlasnie hmm, jak to zrobic zeby bylo mocno zielono, ale jednak nie dzunglowato, pewnie dodatkowy detal w postaci uliczek chodnikow koszy na smieci, jakichs zabodow w tle by to rozbil... trzea by o tym pomyslec na zas, ale to znowu dodatkowa praca, ktora nie zawsze dizie wkalkulowac mhm..., niektore drzewa nie sa najlepsze, jeszce trzeba mi duzo cwiczyc, niektore ujecia troche zbyt cukierkowe, moga powodowac niekiedy troche infantylny odbior, naszczescie na swoja obrone moge powiedzec ze jest to inwestycja mieszkaniowa, do klientow indywidualnych, ktora nie charakteryzuje niczym ciekawym.... ale czy to wystarczajace?

 

nash to ty no tak- modele zrobilem cale od nowa zostala jedynie droga kraweznik i chodnik ;) :P wiec chetniej bym cie ubil niz pochwalil hehe, no ale tak jak mowiles nie przypuszczales ze tak to wyjdzie, zreszta ja tez - wolal bym uzyc twoich zaoszczedzil bym se kupy nerwow.... pozatym klient okazal sie byc #$%$#%^ - wiec naprawde nic nie straciles....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe jak dla mnie to w żadnym wypadku nie jest dżunglowato, ot osiedle zielone :) tym bardziej że mieszkałem osiedlu na którym było podobnie (drzewa trzeba było ścinać bo zaraz przy balkonach rosły ;P ). 4 i 5 jak dla mnie najlepsze. Jakby je podstylizowac na zrobione nokia n95to bym sie nabral :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

Ja się cieszę że ten temacik odpadł. Za to ja męczyłem "Promenadę" którą miałeś. Też nie było lekko. Swoją drogą szkoda że nie zacząłeś od modelowania dużego budynku ;).

Jest na mojej www możesz zobaczysz swój model.

Tak czy inaczej świetna robota. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, świetnie. Roślinność w twoim wydaniu to bajka. Światło jak zwykle bajera. Pewnie nie jeden by ci ten setup zakosił z chęcią;)

No i też jestem ciekaw jak robiłeś rośliny balkonowe lub co to za zestawik jeśli jest w sprzedaży.

Nash23 - IVY ma możliwość dołączać inną geometrię czyli kwiatki też. Był o tym tutek na sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności