Skocz do zawartości

ChC20 - Arka wg Orthezy


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

FINAŁ:

niestety braklo czasu na dopracowanie miasta. ale juz trudno.

 

arka_016m02.jpg

 

miniaturka:

arka_016m02m.jpg

 

 

 

i link do ciut wiekszej wersji: TUTEJ

 

 

Dla chetnych link do ostatecznej wykonczonej pracy tu na forum [zobacz]

 

---------------------------------------

Zaklepuje watka :) i wrzucam znany juz szkic wstepny

Edytowane przez ortheza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widzi mi sie jakies zamkniecie po prawej i lewej stronie,tak by 'otulic' arke...moze jakies zniszczone budynki, ruiny, w kazdym razie cos co wzniesie sie w pionie i 'zamknie' obrazek.

 

ten pierwszy lecacy meteor-widzialbym go chyba wiekszego, ladnie rozbryzgujacego ziemie na pierwszym planie. Nie wiem co tam plynie na dole-woda,lawa? jezeli tak to jej tez dodaj ruchu, niech np. rozbija sie o skaly,

 

no i dalszy plan jakos bym zaakcentowal- moze jakies delikatne swiatla, ogien, cos co sugeruje ze tam jest zycie,ale niestety arka nie zdołala ich uratowac i czeka ich kleska- taka dalsza opowiesc;]

 

pozatym kozacko i chyba jestem pewien kto wygra ta bitwe;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ruiny sie nie bojta, bedzie ich sporo, a daleki plan prawie nietkniety jeszcze. Z czasem scena sie zabuduje. bo poki co pustwo :]

Co do lawy to ona wlasnie taka jest, cieknie jak owscianka, i raczej nic sie nie rozbryzguje tylko sie leje. ale pomysle jeszcze moze jakies bable gazu cy cus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jam mam wrażenie, że uciekają nie w tą stronę, że lecą tam gdzie jest zagrożenie. Powodem jest chyba światło, a raczej jego jego brak na pierwszym planie, plan drugi i horyzont są za to pięknie oświetlone, takie wrażeni powoduję również kierunek z którego lecą meteoryty, tak mi się wydaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dym po lewej świetnie wyszedł, bardzo fajnie buduje atmosferę. Trajektorie lotu tych pocisków/meteorów są trochę mało dynamiczne, może lepiej by działały zupełnie proste? Ale nie ma co gdybać, dzieje się sporo i fajnie się dzieje :) Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności