Skocz do zawartości

ChC20 - Arka by dezzed


dezzed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ortheza, Bedyk ciężko się z Wami nie zgodzić, brak w tym przestrzeni, niestety nie jest to moja mocna strona i słabo mi to wychodzi. Ale powalczę jeszcze może coś z tego wyjdzie.

Kolejny szkic, mam nadzieję że lepszy no i uspokoiłem kolor tak chyba lepiej.

 

szkic2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KhazadThard nie wymyśliło Ci się miał być, ... ma być, może nie wodospad ale wlewająca się woda w szczeliny

 

rosikowski chaos jest i na niebie go również nie zabraknie

 

na razie tak to wygląda, a kolorystyki chyba jednak nie zmieniam, jak apokalipsa to apokalipsa. pozdrawiam.

 

szkic3a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedyk na razie wygląda tak, bo nie ruszałem tego rejonu obrazka, jak złapie trochę światła od księżyca to może zacznie przypominać arkę i nie wiem czy nie zrobię jej większej tak jak było wcześniej, pewnie jeszcze dużo się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec, ze Twoje kolorki (nie przypuszczalem ze takie sa w ogole na swiecie! ;P) i swoboda w tworzeniu tych speedowych szkicow do ilustracji przyprawiaja mnie o zawroty glowy :) Sama arke wypadaloby moze bardziej wyeksponowac, pod tym wzgledem bardzo podobal mi sie ostatnia przymiarka z pierwszego postu, ale generalnie wersja z dzisiaj tez kopie tylek az milo! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f dzięki

Urbanboogie również dzięki :), co do obrazka, jest to jego enta wersja, arkę ustawiałem już chyba wszędzie i tak jak jest zostanie, bo po woli na widok tej pracy robi mi się już niedobrze i nie chce mi się jej zaczynać kolejny raz. Wybrałem sobie taki rzut lekko od tyłu, który nie jest najlepszy do ukazania samej arki za to lepiej widać "malowniczą" okolicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaa, super.

jak wspomnial boogie, mozna by troszke arke wyeksponowac, ale nie za mocno bo jest cos fajnego w tym ze nie odrazu na nia pada wzrok, narazie troche jeszcze walczy z innymi jasnymi punktam ( nie mowie tu o lawie w dole obrazka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedyk na pewno przy arce będę jeszcze dłubał, przy otoczeniu również, pewne elementy będę starał się wyeksponować inne zgasić, na pewno popracuję nad tym.

ortheza chyba chcesz mnie zamęczyć :), to co piszesz jest jak najbardziej słuszne i pewnie wyglądało znacznie lepiej, dynamiczniej niż jest teraz ale wymagało by przemalowania całej pracy. W tym układzie jeśli arka leciała by w stronę widza to kierowała by się w środek zagrożenia zamiast uciekać. Myślę, że zrobię jeszcze coś na pierwszym planie, którego tu praktycznie nie ma, może to nada więcej przestrzeni.

Dzięki za uwagi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz w tym obtrazku nie jest takie jasne ze zagrozenie jest od strony widza. rownie dobrze moze byc po lewej stronie.

no i wcale nie trzeba przemalowywac calej pracki, tylko arke namalowac na 1-szym planie i tyle :)

dodaj jeszcze wiecej ruin i bedzie gites.

 

Ale spoko to tylko sugestie :] dzialaj wg swojego zamysla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a myślałem że jest jasne skąd zmykają, trzeba będzie jeszcze nad tym popracować. Ruiny czy coś takiego na pewno się pojawi, bo na razie pustawo trochę, a co do arki to naszkicuję tak na szybko zobaczę jak to będzie wyglądało.

Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyłem, finał w pierwszym poście.

 

Urbanboogie, Bedyk, atheg dzięki Panowie.

 

ortheza dzięki za pomoc i rady. Słuszne uwagi ale kończę już dzisiaj, tak jak jest.

Jutro idę na avatara więc muszę oszczędzać oczy i być wypoczęty :), nocne malowanie odpada.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności