Skocz do zawartości

ChC20 - Arka by atheg


atheg

Rekomendowane odpowiedzi

Finał:

 

arkafinallowres.jpg

 

 

link do miniaturki do sondy:

 

http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/miniaturkadosondy-1.jpg

 

link do dużej rozdzielczości:

 

http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/arkafinalhires.jpg

 

Dziękuję wszystkim za wsparcie. Dzięki Waszym poradom i zainteresowaniu dotarłem do końca tego rysunku. Dla zainteresowanych odnośnik do konceptowej wersji z poprzedniego CHC (jest tam kawałek historyjki, która mi się wymyśliła i dała początek pomysłowi na moją arkę):

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=63860

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę wszystkim startującym.

 

Miałem się zabrac za ilustrację juz dawno ale nie jest łatwo :) Na razie szkic, jak sie prszczęści to może i rysunek z tego będzie jakis porządniejszy.

 

arkail.jpg

 

Pozdrowionka

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Myślisz, że musi być? Chyba, że nie doczytałem w regulaminie. Ale podobał mi się calkiem pomysł arki w spokojnej już chwili po katakliźmie ;) Ale jak będzie trzeba... Dzięki za uwagę w każdym razie.

Na razie mały update:

 

arkailcopy2.jpg

 

edit: faktycznie, apokalipsa jest obowiązkowa ;) już zaczynam myśleć jak się z nią uporać.

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czemu i nie wiem jak wy. Ale jak patrze sie na ostatni update, atheg, ja widze reke z "fuckiem" :D ...bo kciuka mi ten palec nie przypomina ;D taki fuck do gory skierowany :D

 

pozdrawiam

 

PS. zapomnialbym, fajne kolorki , tlyko jeszcze jakies BOOM daj i bd gites :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atheg jak zawsze w formie ;) swietnie wyglada, co prawda kciuk, na co zwrocil juz uwage In Flaamess, jest za dlugi, ale poza tym Arka prezentuje sie bardzo dobrze. Meteorom przydaloby sie nadac wiecej "mocy" - sa za blade, nie czuc ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedyk: walczę, ale jutro wyjeżdżam sobie posylwestrować a w ciągu dnia robota szczerzy kły więc wyrażam obawę ;) Też wolałem ten spokojny klimat ale jak mus, to mus. Dobrze, że zwróciłeś uwagę na brudy. Ciągnie wilka do lasu. Staram się wyeliminować to zjawisko ale ono powraca jak bumerang. Mam nadzieję, że na tym updacie już lepiej.

 

Raju: Z tą forma to nie przesadzajmy ;) ale cieszę się, że Ci się podoba. Kciuk porawiłem, może teraz będzie bardziej 'kciukowaty".

 

Pozdroszacun

 

arkail3copy2-1.jpg

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze bez tego calego 'armagedonu' wygladalo to duzo lepiej, mialo swoj klimat..... niby temat wymagal ... ale sama jakos nie moglam sie przelamac i poszlam w inna strone, masz najorginalniejsza prace i napewno zaslugujesz na brawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności