Skocz do zawartości

Wildheadache


wildheadache

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki bardzo za komenty zwłaszcza n-pigeon i saharaam za krytyke smoka ;) Trochę przy nim pogrzebałem i ot wyszło takie coś:

 

szkic54.jpg

 

Do tego takieło enviro na zakończenie kursu CGMW..

 

szkic56.jpg

 

Oraz takieło niewiadomoco:

 

szkic53.jpg

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez wildheadache
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni smok lepiej kompozycyjnie siedział i miał lepiej anatomicznie szyję i głowę bo teraz wygląda jakby sobie niemalże kark skręcił... enviro, nie wiem, z daleka niby się świetnie prezentuje a z bliska już za dużo fot, tekstur, chyba ze o to chodzilo jako ćwiczenie czy coś tam... ostatnie ciekawe, ale niedokończone, fajne szarości, kompozycje psuje troche układ materiału na dole

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem smok niespójny, wygląda jakby spadał trochę go połamało :). Lewa łapa to skrzydło prawa już nie.

Enviro duży chaos, przy małym zdjęciu wygląda ok, przy dużym widać dużo fot i nie prezentuje się dobrze odsyłam do http://cghub.com/images/view/360701/ - tutaj widać również dużo fot ale bardziej wszystko ze sobą współgra.

Trzecie fajne, jednak dziwnie szyja się układa, chodzi o światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja! Musze przyznac ze anatomii smoków miejscami nie ogarniam - zwłaszcza umiejscowienia łba na szyi i jak połączyć łapy ze skrzydłami. W obrazku nr 1 miało być akurat tak że mocarny koleżka mocno pociągnął lejce i smoka zarzuciło - a wyszło jak wyszło smok wygląda jak wystrzelony z procy + ze złamanym kręgosłupem. ldr - smok rączki obie ma ale jak zwykle zawalam w pracy przekaz bo sobie o nich przypomniałem pod koniec i ich chyba po prostu nie widać :)

 

Landszafcik to rzut na taśme ze złego szkicu. Składa się nań 3 tyś różnych zdjęć, które wrzucałem dość chaotycznie by osiągnąć na szybko jakikolwiek efekt. A słaba jakość przy powiększeniu to moja przypadłość z którą walcze od dobrych kilku lat ;) Prace Ioana znam bardzo dobrze i podziwiam żelazna dyscypline przy przeklejaniu. On to wszystko robi na solidnych czystych szkicach a ja niestety zbyt często staram się ratować fotami te których tykać nie warto.

 

Historia dziewczęcia natomiast jest długa i bolesna. Cała anatomia była już pod finał zmieniana obficie na wnioski różnych wpływowych grup, które uznały, że coś się nie zgadza, ale do końca nie wiadomo było co. W końcu dałem se spokój :)

 

Dzięki za odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak mocno nie narzekał na te prace (Polska rzeczywistość niestety). Moim zdaniem ostatnia wrzutka to mocny lvl up. Może i jest coś tam do zarzucenia, ale całościowo robią wrażenie i są bardzo na plus. Widać ogromny postęp szczególnie w kolorze. Oby tak dalej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piret, Yndza, motyl, Coyote - dzięki! Dorzucam jeszcze jeden wysmarowany ostatnio obrazeczek. Myślałem nad poszerzeniem kadru w prawo żeby dodać trochę mniejszych jeźdźców. Może by to podbiło trochę wrażenie, ale już trochę czasu brakło.

Pozdro!

 

Hussardig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapiłem się na tą scenę dobrych kilka minut, nie mogąc się oderwać... podoba mi sie. I ten scisk pasuje mi, jakoś tak dodaje niestabilności... super.

jedyne co bym zmienił... :D to rozbryzg błota po prawej stronie konia bym odwrócił tak żeby leciało od nóg tak jak to po lewej...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew ;) W wolnej chwili postanowiłem moje niecne zamiary wprowadzić w życie, kadr poszerzyć i jeszcze trochę pobawić się światełkiem. Coś czuję, że jak tylko trafi mi się kolejna wolna chwila to dalej będę przy tym działał ;p

 

Pozdro!

 

Hussarupgraded.jpg

Edytowane przez wildheadache
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda praca przy takim projekcie? Z mojej strony to mało skomplikowane. Dostaję opis zlecenia, siedzę w chacie i robię: seria szkiców, wybór najlepszego -> dopicowywanie szkicu w BW -> wersje kolorystyczne -> wykańczanie + blueprint. Kilka etapów możesz zobaczyć u mnie na blogu :) A czy równocześnie inni robili swoje wersje... nie mam pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności