Skocz do zawartości

ChC.21:DR_Petrowsky by Frank600


Frank600

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH]69348[/ATTACH]FINAŁ

 

finanachc.png

 

Nie zdążyłbym zrobić tyłu (a na odwal się nie chciałem robić) . Trochę mi się plany dzisiaj pozmieniały , rano jakieś zakupy , dom , itd . , a za chwile na piłeczkę znikam do samego wieczorka . Znalazłem 1,5 godzinki żeby jakoś to w miarę wyglądało . Cały koncept z tyłem postaci i może jakimiś detalami , zrobię na spokojnie w poniedziałek i wrzucę do portfolio , tymczasem musi być tak jak teraz .

 

Tutaj fragment 180x295px

 

180d.jpg

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Witam , narazie wstępny szkic , który zapewne ulegnie jeszcze kilku modyfikacją jak tylko będe miał kolejnych kilka wolnych chwilek .

 

20630052.png

Edytowane przez Frank600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie mam za dużo czasu ( w tygodniu będzie wiecej :) ale w końcu znalazłem dwie godzinki i trochę przemyslałem projekt . Kolejny etap do roboty to w miare czytelny speed w czerni i bieli . Może dzisiaj trochę podgonię , narazie ide grać w piłe i pyknąc jakiegoś hatricka ;P

 

32648929.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnełem trochę od 23.50 - po pracy - zmęczony jak chinczyk po niewoli ;\

Ale jutro na spokojnie na 100% już to skończę , potrzebuję 2 godzin na końcowy etap . Teraz mi się już nie chcę , jutro spojrzę na to swieżym , wyspanym okiem . A teraz gaszę lampki i idę się przytulić do mojej kobiety bo leży tak sama - zaniedbana ;)

27645993.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności