Skocz do zawartości

ChC.21: DR Petrowsky by olaf


olaf

Rekomendowane odpowiedzi

moze tym razem skoncze, ale wątpie. nie zmieniłem swoich poglądów na temat, ale mam swój interes w tym co robie :)

 

Wybrałem: EnEna

 

link do ikony: http://www.dontfuckmydog.com/ita2/nikona.jpg

 

Edit: skończone, wiem ze na styk, ale byłem zajęty. Nie jest tak jak chciałem, ale nigdy nie jest ;)

 

1. rzut na broń: miotać paintballowy ze strzlaniem naprzemiennym. Można ładować gumę do żucia w kulkach (90gr dostepna w najlepszych kioskach ruchu). Padła mi perspektywa, ale w pospiechu robilem i sie polapalem pod koniec ze gora i dol jakos niezaleznie sie ustawily ;)

nn_bron1.jpg

 

2. Rzut z boku. widoczne pozostałości skrzydeł, na jarmarkach doczepiane często kolorowe wstążki bawią dzieci łopocąc na wietrze.

nn_postac.jpg

 

3. rzut na postac w jego ulubionej pozie dla lansu. często występuje z rzuconym niskim głosem "Kociaku, to ja NN". Laski sikają, tu zdjęcie nocne sprzed klubu dla mutantów. Na drugim planie znani selektorzy, dalej na trzecim kolejka po kebapa.

 

petr_final05.jpg

 

Koniec EDITa, dalej leci chronologicznie.

 

enen1.jpg

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwsze podejscie kolorystyczne. mam nadzieje ze ogarnę ten bałagan. mam ochotę na lekki impresjonizm, ale nie bawilem sie barwami od lat, ostatnie moje podejscie do mieszania to grafika do jakiejs gry sprzed 4lat.

 

Ale co tam ;)

 

petr_final02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności