Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company 2 (PC) - wasze nicki


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

z tego co widzę w innym wątku to kilka osób posiada już tą grę, dlatego pomyślałem, że fajnie by było zebrać wszystkie nicki forumowiczów w jednym miejscu, tak żeby łatwiej było się później spotkać na serwerach i ewentualnie umówić na jakieś partyjki :) Tak więc poniżej zamieszczam listę, która mam nadzieję, że z czasem będzie się powiększać.

 

Kilka dodatkowych informacji:

 

1. Podawajcie swoje nicki w cudzysłowiu, tak żebym wiedział gdzie się zaczynają a gdzie kończą, ułatwi mi to bardzo robotę, dzięki.

 

2. Lista dotyczy wyłącznie wersji na komputery z prostego powodu, nie ma możliwości łączenia się w jednym meczu użytkowników różnych platform (PC, PS3, XBOX 360), dlatego podawanie wszystkich nicków w jednym wątku wprowadziłoby jedynie zamieszanie przy późniejszym umawianiu się na wspólną grę.

 

 

Battlefield: Bad Company 2 (PC)

 

Nick na forum / w grze:

 

 

Loozack / Loozack.pl

Loozack%252epl.png

 

Freedom Fighter / jachu.

jachu%252e.png

 

J|L / gt Dzi4dU

gt%20DzI4dU.png

 

fletcher / Fletcher

Fletcher.png

 

bartolomeo / FastDog

FastDog.png

 

mirach / RaytraceRat

RaytraceRat.png

 

Bruneq / Bruneq

Bruneq.png

 

BiX / Eister

Eister.png

 

OmeN2501 / 2501

2501.png

 

CzołGista / CzolGista-PL

CzolGista-PL.png

 

Cornelius Scipio / CORNELIUS_PL

CORNELIUS_PL.png

 

Fr3d3k / fr3d3k

Fr3d3k.png

 

Bonifatz / Bolson

Bolson.png

 

KaeMS / KaeMs

KaeMs.png

 

Araiel / Araiel

Araiel.png

 

piko84 / piko84

piko84.png

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bartolomeo - twój 666 post:P

Już jest grupa max3d ale admini chyba przestali używać steama i nie ma jak dodawać ludzi. Zaraz coś podziałam w tym kierunku.

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jest jakiś odzew :) Jednak co do podziału na różne platformy to myślę, że to zły pomysł, bo później może zrobić się niezłe zamieszanie, zwłaszcza, że gra jest nie tylko na PC i PS3 ale też na XBOXa 360, więc w pewnym momencie nie będzie już wiadomo kto należy do jakiej grupy i z kim może grać. Dlatego też chciałbym w tym wątku skupić jedynie PeCeciarzy, żeby utrzymać tu jakiś porządek, zwłaszcza przy ustawianiu się na wspólne giercowanie. Mam nadzieję, że Konsolowcy mi wybaczą ;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo - juz dodaje

co do tego co napisałes w watku obok, jak sie gra na serwerach gdzie jest mniej osob jest duzo klarowniej:P No i co wazniejsze chodzi mi płynnie bo na 32 graczy proc nie daje rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego tego filmiku ludzie najbardziej powinni wziąć sobie do serca zaznaczanie wrogów, ja to robię automatycznie i drażni mnie strasznie jak nikt inny tego nie robi, a już zwłaszcza jak nikt nie zaznacza czołgu i nie wiadomo gdzie się respawnąć engineerem. Jeden głupi klawisz a potrafi dać tyle przewagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche, tzn, moze inaczej, inni pograli na mnie:) jakos nie moge sie odnalesc na tej wojnie, no ale zobaczymy, moze z biegiem czasu sie unormuje. O pingach, to z tego co czytalem na jakims forum, to jest teoretycznie normalny ping, bo bc2 troche zawyza je, i przy pingu 200 da sie grac bez problemow.Wyjdzie w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na początku się nie mogłem odnaleźć, a jeszcze jak odpaliłem Atacama Desert, gdzie czasem prawie nic nie widać to już w ogóle miałem chwilami dosyć. Wszystko się odmieniło jak tylko trochę bardziej poznałem mapy, więc graj chłopie, graj a zobaczysz, że z czasem coraz bardziej Ci się ta rzeźnia zacznie podobać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie pograłem trochę i... masakra nie wiem jak gine :D Dziś dopiero giere kupiłem więc mam nadzieję, że bedzie lepiej z biegiem czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... nie ma to jak kupić grę dzień/dwa po premierze. jest czas sie ogarnąć i pograć na lamusach ;). Ale faktycznie na początku duuuuuuużo się ginie. Warto pobiegać tylko jedną klasą, dużo się ukrywać, dużo campować (camping is a style of play)... No i grać na serwerach z dead camem i oglądać jak się zginęło. Gdzieś w wątku tez podałem link do tutoriali i poradnika do BC 2 - warto to obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq, niezły K/D Ratio ;) Co do przyczepienia statsów to myślałem o tym ale nie wiem czy wtedy ta lista nie straciłaby na czytelności, chociaż zobaczę zaraz jak by to wyglądało ale z tymi lżejszymi sigami.

 

Freedom Fighter, nie zniknęły tylko są w topicu "W jakie gry gracie i jakie polecacie??" :)

 

Pozdrawiam.

 

[edit]

 

No nie wiem, wydaje mi się, że jednak dają trochę te sygnaturki po oczach... ale sami zdecydujcie czy je zostawić.

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie jakby tu się zgadać.. wieczorkiem ja na pewno znajdę czas zawsze na gierę. Mogę się też jak coś dostosować. Piszcie kiedy czasowo wam pasuje to zgadamy się na meczyk jakis :cool:

 

Loozack tam walnie dużymi literami godzine etc zbliżającego się mecza i nie ma, że boli wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj nick to po prostu "2501"

Polecam zaczynac gre Reconem bo jego M24 jest naprawde dobre, podczas gdy reszta klas musi dopiero odblokowac co ciekawsze pukawki. Nie wspominajac o tym ze Reconem gra sie o wiele spokojniej, moza poobserwowac gdzie na danej mapie sie akcje fermentuja (tak zwane "ferment pointy" :P) i zarobic sporo punktow za samo spotowanie czy rzucanie sensora w grupke strzelajacych do siebie ludzikow. No i na Youtubie jest sporo filmikow instruktarzowych ktore podpowiadaja jak grac

 

Mnie totalnie rozwala to ze kazda klasa gra sie troche inaczej, jak cztery gry w jednej :D Bardzo wciagajace cztery gry bo wlasnie niedawno mi stuknelo 48h w swiecie BC2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmeN2501, jak tak możesz namawiać ludzi, żeby od samego początku uczyli się kampowania i wku... rzania innych, co? :] Moja ulubiona klasa to Assault, granatnik świetnie się sprawdza na gęsto zabudowanych mapach jak White Pass do czyszczenia okien ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi ;] Ja gram regularnie wszystkimi klasami bo wszystkie sa fajne (medyk mi najmniej podszedla ale sie oswajam powoli) i w czasie bitwy dopasowuje sie do tego co sie dzieje na planszy. I lepiej zeby taki mlodzik na poczatku gdzies kampowal spokojnie niz tickety marnowal druzynie jako mieso armatnie ;]

Zreszta z tego co zauwazylem Recony bardzo czesto walcza z innymi Reconami. Ja uwielbiam sniper wars jak ulamki sekundy, precyzja i opanowanie decyduja czy zgarniesz kolesia na celowniku czy on ciebie

 

A przypadkiem na kolesi uzywajacych granatnikow nie mowi sie "fukin tubes" ? :D Tez pewnie wkuriaja ludzi ;]

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no nie powiem, wojny snajperów są fajne, z resztą sam czasem też jestem zmuszony posnajpować choćby po to, żeby wszystkie bronie w grze odblokować. A tak to też jestem zdania, że nie ma co się trzymać sztywno jednej klasy, normalnie biegam Assaultem, czasem zdarzy się, że Medykiem ale jak się pojawia jakiś czołg to respawnuję się już jako Engineer, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie najwięcej grałem medem ale teraz engiem biegam, ta 2 rakietnica sie tak przyjemnie ludzi kosi.

 

Jak byście jakąs ustawke robili na pustym serwerze to wybierajcie takie po 16 slotow ok?

Bo na pewno sie ludzie zwala a moj procesor nie wytrzymuje dużej ilosci graczy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi medyk też mało podchodzi, jeśli go używam, to wybieram G3, z LKMami strasznie się męczę. Żeby się nauczyć grać, nie trzeba czaić się Reconem. Można pograć Assaultem (xm8 odblokowuje się bardzo szybko, a to jedna z lepszych giwer tej klasy). Po prostu jeśli się nie ma wprawy to nie biega się na pałkę, tylko spaceruje bokami i mierzy z odległości. Nie ma też obowiązku latania do każdej flagi i mcomu jak kot z pęcherzem, można ubezpieczać pozostałych członków drużyny/teamu.

Na upierdliwych snajperów dobre jest spotowanie, ze znacznikiem nad łbem długo nie zagrzeją miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jutro rozegrać wspólną partyjkę, pytanie tylko w jakim trybie... wg mnie najlepszy byłby Squad DM lub Squad Rush ale niech każdy się wypowie to będzie wiadomo :) Czyli tak wstępnie:

 

>> Max3d.pl Squad Deathmatch/Rush > czwartek (8. kwietnia), godz. 21:00

 

Serwer jakiś pusty się znajdzie a wtedy reszta zobaczy jego adres na liście "Friends" i się dołączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PASUJE! :D Ale jak będzie na tyle osób żeby zrobić teama etc to może lepiej będzie? W timie razniej hehe na skype sie można zgadać i sie komunikować. Od czasu do czasu ktoś kawał powie i będzie przyjjjjemna gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do teamów to w Squad DM lub Rush innego wyjścia nawet nie ma ;)

Freedom Fighter, a czemu DM nie? Ja tam prawie ciągle gram w Deathmatcha, taki miły odprężacz gdzie nie trzeba robić nic innego jak strzelać do innych ;) Ale jeśli większość osób będzie wolała Rusha to nie mam nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proste, nikt ;) Nie no, akurat ta gra ma tak genialne dźwięki, że ja akurat wolę nasłuchiwać czy ktoś akurat się nie zbliża, a jeśli tak to z której strony, zamiast słuchać jak ktoś się bawi mikrofonem. Poza tym jest system spotowania więc to chyba do szczęścia wystarczy. Ale tak jak i w pozostałych przypadkach, jeśli zostanę przegłosowany to trudno ;)

 

Pozdrawiam.

 

P.S. FastDog, to bierz BFa ze sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności