Skocz do zawartości

Drimagine - Rekrutacja 2010 - Szkoła Animacji 3D i Efektów Specjalnych


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wiele osób zauważyło, rozpoczął się nowy nabór (rekrutacja 2010) do Szkoły Animacji i Efektów Specjalnych Drimagine.

 

Oto oficjalna notka jaką dostałem. Dodam jeszcze od siebie, że dowiedziałem się również, że za jakiś czas na stronie pojawią się reele osób sprzed roku.

 

Oficjalna informacja:

Pragnę poinformować iż Szkoła Animacji i Grafiki 3D – DRIMAGINE uruchomiła rekrutację na rok 2010/2011. Drimagine kształci specjalistów w dziedzinie grafiki 3D. Zapewnia studentom wiedzę i umiejętności potrzebne podczas całego procesu produkcji animacji 3d i realizacji cyfrowych efektów specjalnych. Student ma możliwość zapoznania się z niezbędnymi technikami tradycyjnymi i komputerowymi wykorzystywanymi przy każdym etapie produkcji od developmentu aż do postprodukcji.

 

Dwa lata w Drimagine pomoże Ci zostać profesjonalnym artystą 3d. Gwarantujemy rozwój zarówno technicznych jak i artystycznych umiejętności, tak by umożliwiały one realizację najśmielszych wizji i założeń. Szkolenia w zakresie animacji 3D są jednymi z najdroższych na świecie, ale dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Kapitał Łudzki udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny!

 

Jedyny warunek jaki musisz spełnić to mieć ukończone 18 lat i posiadać pasje* *do tworzenia multimediów.* *Proces rekrutacji został już uruchomiony i potrwa do 5 Maja 2010 roku. Rocznie możemy przyjąć ograniczoną liczbę studentów, ale każdy z nich dostanie rok szkoleń oraz roczną praktykę zawodową.

 

Wszelkie informacje dotyczące szkoleń oraz rekrutacji znajdziecie na oficjalnej stronie www.drimagine.com . Chcesz dołączyć do grona najlepszych? Nie czekaj – aplikuj już dziś www.drimagine.com/rekrutacja

 

drimagine-2010-w520.jpg

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:) dobra okazja pracy w zdolnym zespole ... moim zdaniem bardzo warto spróbować , bo taki rok w otoczeniu ludzi którym naprawde zalezy na rozwoju , praca w grupie ,bardzo fajna sprawa .. w zeszłym roku myślałem o tym lecz nie chciałem się ośmieszyć ... w tym roku spróbuję ...myślę ze bardzo dobra sprawa ... i własnie na to pieniądze z unii powinny iść ... powodzenia życze wszystkim :) Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Program zawiera 1 rok szkoleń i 1 rok praktyki zawodowej"

 

Co to znaczy? Brzmi dziwnie. Rzeczywistego szkolenia rok, a potem musisz odwalić cały rok praktyki w jakiejś firmie, za kilkaset złoty, żeby dostać papier?

Na stronie piszą zajęcia 6 dni w tygodniu, a tu w komentarzach, że 5.

 

Niech mi ktoś to wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak piszą na stronie to pewno tak jest ;) Widocznie mój błąd. Piszę jedynie to co "zasłyszałem", nie jestem w Drimagine, a jedynie studiuję w szkole, gdzie to się odbywa. Wydawało mi się, że dotychczas zajęcia były 5 razy w tygodniu, choć w rzeczywistości ludzie siedzieli dłużej w szkole nad swoimi projektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności