Skocz do zawartości

ChC.24: Mityczna Menazeria by EC


EthicallyChallenged

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ruszałem tego od ostatniego postu, a tu dziś trza kończyc! Wrzucam co zdążyłem doskrobac ;]

 

centaur_concept_by_EthicallyChallenged.jpg

 

rzuty:

 

cent_side_front_by_EthicallyChallenged.jpg

 

i jeszcze taka, ekhm, figurka z brązu:

 

bronze_figurine_by_EthicallyChallenged.jpg

 

miniaturka:

 

mini_by_EthicallyChallenged.jpg

 

I to by było na tyle. Opis? 4 nogi, 2 ręce, współczesny ekwipunek bojowy i umie spac na stojąco :)

 

*************

 

Nie obiecuję, że to skończę, ale jeśli uda mi się pogodzic to z cwiczeniem Omenowych rewelacji to czemu nie. Będę musiał trochę przestudiowac końską anatomię, ale na razie zapodam szkic. Bez refek i większej wiedzy na temat czworonogów więc wybaczcie na razie błędy.

 

cent01_by_EthicallyChallenged.jpg

Edytowane przez EthicallyChallenged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wymyśliłem, że byłoby miło, gdyby miał w łapie M60 a amunicję (taśma) woził sobie na grzbiecie. W końcu silny jest. Hełmu nie chcę. Wolę, żeby był taki bardziej zakapior-najemnik niż żołnież. Na klacie jakiś kevlar będzie, osłaniający dodatkowo przód tak bardziej na styku konia i typa, jeszcze pomyślę o jakimś innym ewentualnym opancerzeniu. Komenty plz?

 

cent03_by_EthicallyChallenged.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyraźny kierunek światła i mocny cień na ziemi z wcześniejszych szkiców dobrze mu robiły. Jeśli chronisz część ludzką to powinieneś też chronić część końską :) Konie policyjne czasami noszą ochraniacze. A konie militarno-najemnicze .. pewno też mogą :) Ale tutaj możesz puścić wodzę fantazji :) Jakaś broń zapasowa obowiązkowo. Może być też biała w razie gdyby się amunicja w obu już skończyła. Zastanów się nad jakimiś symbolami przynależności.. jakiś znak, logo, flaga oddziału.. cokolwiek.

 

p.s. złamałeś mu lewy nadgarstek.. a jeśli jeszcze nie to pewno za moment strzeli - no i długość przedramion.. porównaj sobie. Jego lewa ręka jest teraz z gumy.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma za mały tułów, bo wielkość głowy mi odpowiada akurat. Spójrz na pozostałe rzuty, które zrobiłeś. Tam jest git, bo na kolorowym część ludzka jest za mała względem głowy i względem samego końskiego ciała. Ogólnie to bardzo fajny pomysł - powodzenia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie porównac, ale nie mogłem nigdzie dorwac centaura. :P Zmniejszyłem tułów aby zwiększyc równowagę itp. Nie mam sensu taka dyskusja, z punktu widzenia anatomii i biologii idea centaura jest niedorzeczna i uważam, że wymaganie aby się wszystko zgadzało z kanonem przedstawiania ludzi w mojej ludzkiej części mija się z celem, Joel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć rację, potraktuj to jedynie jako myśl/uwagę. Co do mojej pracy, były pytania czemu takie małe uszko i łapy jak kłody :). W sumie to mityczne stwory. Jeśli masz tego świadomość to dobrze, ale ewentualnie jednak mógłbyś pomniejszyć przynajmniej głowę, by pasowała do tułowia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności