Skocz do zawartości

ChC.24: Mityczna Menażeria by Joel


Joel

Rekomendowane odpowiedzi

Bergelmir - jedyny ocalały po śmierci Ymira olbrzym lodowy, protoplasta olbrzymów z Jotunheim.

 

frostgiant.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Chyba też wezmę udział, na razie zaklepuję sobie jakiegoś minotaura ( nie minotaurka :D), żeby nie było, że powielam czyjeś idee. Temat ciekawy.

Edytowane przez Joel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sorrki że się tak czepiam ale ja tu hybrydy to nie widzę;) "Dozwolone wszelkie hybrydy, zwierzęta i abominacje, ale nie "czyści" ludzie" a np dla mnie olbrzym to człowiek tylko skala inna;P więc może jakoś go zezwierzęcić?;)

 

abominacje :). Chyba nie muszę tłumaczyć czym jest abominacja. A olbrzym jeśli już ma związek z człowiekiem, to jest wypaczonym człowiekiem, spełniam jeden warunek. Ale tak czy siak, jeszcze go zmodernizuję nie bój się :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, tak i mnie się zdaje, w tej sprawie ciągle trzymam rękę na pulsie. Jednak chciałbym wiedzieć gdzie DOKŁADNIE leży problem. Ok, zaraz na własną rękę coś porobię i efekty zapodam do komentowania. Dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nasyciłem trochę cień, ale nie suwakami. Mnie się wydaje, że problem nie leży w całkowitym kontraście, tylko w pewnych elementach. Oczywiście ja mogę się mylić, więc jak macie jakieś uwagi, to słucham. A więc taka próba...

olbrzymkolorkontrastkop.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakbym w sumie zmienił koncepcję, poczytałem trochę o mitologii północno germańskiej i postanowiłem, że namaluję to, przed czym bogowie nordyccy schronili się za murami Asgardu :). Na razie tak zacząłem tylko, będzie trochę miał pierdół jakichś. Dzisiaj to skończę, albo w ogóle, bo jutro wyjeżdżam i będę dopiero po week-endzie.

 

E e e e, od razu uprzedzam na zapas, że mleka nie będzie, jak skończę go malować, to zrobię layera z overlayem i go podkręcę kolorystycznie :).

frostgiant.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, trochę za topór się zabrałem, fanaberie jakieś zrobiłem. Kurde bele mele, nikt nic nie mówi. Jak coś, to jutro od rana mnie nie ma, ale sądzę, że małe rzuty postaci też się liczą.

Trochę poczytałem i to będzie konkretny olbrzym - Bergelmir, ostatni z lodowych olbrzymów, który przetrwały po zamordowaniu ich ojca - Ymira.

 

frostgiant3kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności