Skocz do zawartości

ChC.24: Mityczna Menazeria by Lili (UWAGA-CYCKI :P)


lili

Rekomendowane odpowiedzi

ok, nie wiem co mnie napadlo na takie eksperymenty ale juz trudno.

 

chcialabym jeszcze dokonczyc kolorowa wersje, ino za pozno zaczelam cala zabawe ;d jak zwykle ;P Taki obraz succubusa jako nietoperzowa rozkladajaca sie postac ( troche a la smierc z wczesnego sredniowiecza, tylko skrzydelka, pazury i inne gadzety) mialam w glowie od uslyszenia tego kawalka, juz dawno dosc http://www.youtube.com/watch?v=fhmD7J8TN2M wiec nareszcie to narysowalam i przynajmniej mam z glowy ;D

 

 

Mysle ze sukkub to postac powrzechnie znana (szanowana :P) i lubiana, jednak na wszelki wypadek pokrotce opisze (bo polska wikipedia oferuje w tym wzgledzie jakis stek bzdur, tlumaczony chyba po pijaku przez sciane). A wiec, sukkub - demon zenski ukrywajacy sie pod postacia pieknej kobiety, czesto posiada diabelskie atrybuty typu rogi/skrzydla/kopyta tudziez ogon. Aktywnosc sukkuba mozna opisac pokrotce tak: przychodzi w nocy, pi****oli typa, wysysajac przy tym jego energie zyciowa, wychodzi. Za pierwszego sukkuba uwaza sie Lilith, a cala reszta to jej potomstwo ( l.mn. Lilim/Lilin, l.poj. Lili :P:P:P)

 

Succubus - za madrymi ludzmi z wikipedii :

According to Zohar and the Alphabet of Ben Sira, Lilith was Adam's first wife who later became a succubus.[4] She left Adam and refused to return to the Garden of Eden after she mated with with archangel Samael.[5] In Zoharistic Kabbalah, there were four succubi who mated with archangel Samael. They were four original queens of the demons Lilith, Agrat Bat Mahlat, Naamah, and Eisheth Zenunim. In later folklore, a succubus took the form of a siren.

Throughout history, priests and rabbis including Hanina Ben Dosa and Abaye, tried to curb the power of succubi over humans.[6]

Not all succubi were malevolent. According to Walter Mapes in De Nugis Curialium (Trifles of Courtiers), Pope Sylvester II (999-1003) was involved with a succubus named Meridiana, who helped him achieve his high rank in the Catholic Church. Before his death, he confessed of his sins and died repentant.[7]

 

2rdkhva.png

 

 

1zb59bm.jpg

 

Edytowane przez lili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

domaluj jej adidasy i będzie git. a na poważnie, to domaluj jak Ci się chce tylko rzut z boku, a całość wystylizuj (tym bardziej, że już to tak wygląda) na szkic z jakiejś starej księgi. Sam pociągnąłbym jeszcze (prawie)białym gdzieniegdzie na wszelkich krągłościach, co by pannę nieco "wyciągnąć"/ uwydatnić i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukanus ( tak wogole, patrz jak wygladaja nasze avatary obok siebie :P ) nie zrozum mnie zle ale niezle sie usmialam ;D to jest MOJ art, jesli masz zamiar dawac rady typu 'domaluj to, wystylizuj tamto' komukolwiek, to naprawde nie ma zadnego sensu, gdybys mi powiedzial co i gdzie z anatomia jest nie tak, mialoby to jakis sens.

 

A concept jako taki generalnie sklada sie z rzutu z przodu/ boku plus ewentualnie jakies kolorki i dodatkowe detale. To jest pierwszy szkic.

 

oki doki xD wrzucam czesc dalsza mojego eksperymentalnego conceptu

 

vg1v5z.jpg

 

moje inspiracje xD ---> 2eb5qhw.jpg

Edytowane przez lili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, to teraz się będę tłumaczył. "rad" (rady daje xiąc z ambony) żadnych nie daję, jeśli się nie orientuję. na anatomii się nie znam, Ty natomiast pisałaś, że nie korzystałaś z referencji. poza tym temat nie wymusza akademickiej poprawności w tym zakresie. druga sprawa, że absolutnie niczego Tobie (ani komukolwiek) nie narzucam, a to całe 'domaluj to, wystylizuj tamto', napisałem w kontekście: "co prawda chyba juz nie zdaze [..]" i miało znaczyć: osobiście podoba mi się taka stylistyka i będąc na Twoim miejscu, chcąc skończyć pracę, tak bym to (mniej więcej) zostawił. Ale nie jestem, a to tylko mój subiektywny pogląd, a Ty zrobisz jak sobie tylko wymarzysz :) Ołwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo brak CI wiary.

fajna stylizowana praca. sobie przypomniałem ze moja musi mieć widok z boku :)

 

dzieki ;D brak mi wiary i dlatego szatan nie pozwala moim omletom obrocic sie w calosci... takie 'gotuj z szatanem'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam widać, ze bok to zwykly obrót o 90stopni obrazka frontowego (jak mawia moja klientka przy negocjacjach zmian). Fajnie wyszła karta z playboya dla wiedzminów ;)

 

yyy ale to wlasnie o to chodzi :D mam zajoba na punkcie lustrzanych odbic ! playboy dla wiedzminow .. ja pierdziu :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności