Skocz do zawartości

SCENA 3D - Plac solny we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Z 3D zetknąłem się jakieś 1,5 roku temu i mimo podeszłego wieku postanowiłem się rozwijać w tym kierunku.

To pierwsza praca z której jestem w miarę zadowolony, więc za namową przyjaciół postanowiłem wystawic swoje wątłe ciało na ostre razy krytyki. Pewnie chcieli przyciąć mi skrzydełka ;)

Prawie wszystko, jak widać, mapowane jest planarnie, i poważniejsze błędy będą poprawione (BZWBK).Pozdrawiam Was i.... nie bądźcie bardzo okrutni :)


PS. Zapomniałem dodać, zę to jest wariacja :P

0226.jpg

1432.jpg

2985.jpg

1217.jpg


P4-2,4HT/1GB/40GB/128VRAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A gdzie budki z kwiatami? ;)

 

Strasznie wielki wydaje sie ten Solny, to sa rzeczywiste wymiary? Nigdy nie widzialem go z tej perspektywy, moze dlatego;)

 

Najbardziej swiatlo zasysa.

 

Ehhh... Wroclaw....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary solnego sa raczej w miare prawidlowe... moze sie wydawac troche za duzy bo straszne pustki panuja na tym renderze. a jak wiadomo (tym co byli na solnym) na tym placu dzieje sie w miare duzo. ogolnie brakuje tych kwaciarek, aut, taxowek, ogrodkow tam od strony \'Galerii\' , masy przechodniow- ogolnie zgielku.

 

 

ehhh... wroclaw.... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, fajnie tylko strasznie nieostre zdjecia na teksturki.

 

Heh, a tak zdradzajac tajemnice to istnieje calutki rynek wroclawki w VRMLu zrobiony ze zdjec, nawet lepszy niz to. Ale nie moja jest to pracka wiec nie moge bez zgody autora [nasz dobry znajomy z forum] podac linka.

 

Uwielbiam wrocławski rynek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Monster

Heh, fajnie tylko strasznie nieostre zdjecia na teksturki.

 

Heh, a tak zdradzajac tajemnice to istnieje calutki rynek wroclawki w VRMLu zrobiony ze zdjec, nawet lepszy niz to. Ale nie moja jest to pracka wiec nie moge bez zgody autora [nasz dobry znajomy z forum] podac linka.

 

Uwielbiam wrocławski rynek...

 

To niestety klatki z clipu który obecnie liczę. MBLUR image ustawiony na 0,3. Textury są brzytwa, ale musiałem zmiękczyć, bo strasznie sztucznie w ruchu wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Tomek Januszkiewicz

Tam jest guiness, jedna z moich najulubienszych knajp, zrob caly rynek to ci zloze poklony.

Guiness jeszce jest modelowany, ale specjalnie dla Ciebie bedzie renderek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG -> lepiej tego nie mozna ujac: ehhhh.... :)

 

popraw render to moze cos lepszego z tego wyciagniesz. Tekstury zdesaturuj i zrob zeby mialy bardziej pastelowe, momenatmi szarawe odcienie. W nocy jest tam tak cieplo dzieki swiatlom wiec moze popracuj nad taka scena (zrekompenuj \"utrate: kolorow na teksturach oswietleniem zoltawym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, dawno tam nie bylem. ;)

Widze, ze duzo jest tu nas - wrocławian na forum :)

A pracka bardzo fajna, tylko te teksturki zbyt razmazane jak na render statyczny, w animce moze to lepiej wyglada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! dzieki za wszystkie posty, szczególnie te z konstruktywnymi uwagami :) Poprawiłem troche nocne oświetlenie. Jest mocniejsze i cieplejsze. Poza tym zrezygnowałem z VPOSTU.

Proszę jeszcze o pomoc w ustawieniu dziennego światła bez GI :D


2927.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności