Skocz do zawartości

piteren

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Genialne. I właśnie muzyka pasuje idealnie w moim odczuciu, świetnie połączona z animacją, na elektronikę (w sensie coś szybszego i bardziej chaotycznego, bo aktualny podkład też jest chyba z gatunku elektroniki o ile się nie mylę) zbyt płynnie tutaj (nawiązując do posta CzAk1). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Many thanks for watching! Cieszę się bardzo, że się lubi.

Projekt się wziął z wewnętrznej potrzeby zrobienia czegoś miłego z automotive, wyżycia się w kwestii animacji wokół sterty blachy i wejścia w tym temacie na poziom samozadowolenia w końcu ;)

Model by SQUIR (reklama tu się należy człowiekowi, bo jego modele wymiatają). Polygony naturalnie. Animacja i cała reszta w XSI, FinalGathering, HDRI ze stocku, rendering by MentalR. Troszkę kolor korekcji w Fusion i zupa gotowa.

Muzyka to zmiksowane 3 kawałki by Clint Mansell z Requiem for a Dream. Tu się zgadzam i nie zgadzam z uwagami do muzyki - jest pompatyczna i może zbyt na ten temat, ale z drugiej strony tak mi wpadła w ucho i przypasowała do animacji, że nie przyszło mi do głowy szukać czegoś innego.

Pozdr.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wolno czy szybko, ale przy mocno podkręconych parametrach w rozdzielczości HD1080 klatka liczyła się średnio ok 50 min (na i7 4Ghz), a że klatek było prawie 2000 a i komputerów ok 15 to się policzyło w 4 dni na cacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko super, początkowo robi to mocne wrażenie, potem jakby mniejsze ale i tak jest rewelacyjnie. Motyw muzyczny nieźle się komponuje ale niestety przez to że można go wszędzie usłyszeć trochę się przejadł,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na co dzień pracuję sobie w PACKSHOT.

A ten projekt zrodził się jakieś 3 miesiące temu - wtedy wpadłem na pomysł takiego zaprezentowania auta. Model kupiłem. Następnie opracowałem materiały, FG+HDRI i render - zajęło to kilka godzin. No i potem już animacja kamer i tych świecących stripe'ów i równolegle cały czas montaż i synchronizacja - ten etap troszkę mi zajął, lubię dopieszczać ruch w szczegółach, w sumie to zeszło się z 2-3 miesiące, ale robiłem to w trybie 1-2 h dziennie czasem z bardzo długimi przerwami na inne projekty. Dodatkowo taki tryb warunkowała mi specyfika projektu, bez prefkowego renderu nic właściwie nie było widać (tzn. w OGL nie widać efektu) bo tu wszystko jest zbudowane przez refleksy i światła. Wykorzystałem może z 1/5 tego co wyanimowałem w sumie - tylko tyle przypasowało finalnie.

Jeszcze raz wielkie dzięki za słowa uznania i wszystkie cukierki. Bardzo miło tu i teraz a i sam projekt sprawił mi dużo przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji sprzedaży... Cieszy to, że tak dobrze to oceniacie...

Patrząc na tą opcję (sprzedaży) z różnych stron mam takie przemyślunki:

- One-77 nie potrzebuje reklamy - to limitowana (77 sztuk) wersja i pewnie wszystkie już się sprzedały

- można by sprzedać "pomysł", ale myślę, że prędzej się znajdzie ktoś kto go podrobi, a poza tym nie twierdzę, że jest na tyle oryginalny, żeby przypisać go w całości sobie, świecące kreseczki pojawiają się tak często...

Ale fajnie sobie pomarzyć ;) Dzisiaj się dowiedziałem, że film trafił do EU Marketingu Astona we Frankfurcie a stamtąd do centrali w GB... zobaczymy, może dostanę plakat albo breloczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności