Skocz do zawartości

Minibitwa 25:[Kratos]


Kirian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chlopaki moze mi dacie rade co zrobic z symetria przy limicie txt do 256??

ten ziomal ma tatuaze na klacie i twarzy, szramy, krew, i kiecke z jednej strony..

jedyne co na mirrora to nogi i rece od lokci w dol...

czy moze jest jakies wyjscie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny pomysl to dwa zestawy uvek - jeden z mirrorami i normalnym tekstem. Drugi bardziej pociety na ktorym bys mia tatuaze krew etc. i do niego mapa alpha zeby te tatuaze mialy dobry ksztalt. W blenderku mozna by nodami zmiksowac takie dwa materialy i by chulalo. Nie wiem jednak czy w udk/maxie tak sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pewnie tak. Ale jak bede mial chwile wolna i nastroj na kombinowanie to zrobie jakies obrazki i pokaze o co mi chodz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też pomyśleć nad ułożeniem siatki tak żeby zrobić całą klatę symetrycznie a "wyjąć siatkę" tam gdzie jest tatuaż i otexować oddzielnie. Rany niesymetryczne możesz dać na oddzielnych plane`ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik fajny, Ale prawda jest taka ze przy takich limitach HP Ci nic nie da, z wyjatkiem bazy pod retopo. Byc moze uda Ci sie przepalic AO, ale to tez nie na pewno.

 

Innymi slowy do cwiczen jak najbardziej, ale w praktyce HP niepotrzebne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i ręcznie, czas będzie pewnie porównywalny ale stylistyka zupełnie inna.

 

Z tym, że hp niepotrzebne zupełnie nie masz racji, a czy mu wyjdzie... Kirian już (prawie:D) zmasterował tę technikę więc wyjdzie na bank:D

 

Dajesz Kirianek, pamiętaj, żeby czerni nie wyjarać za mocno małpo jedna!

Co do symetrii na twarzy to możesz przecież przepalić na mirrorze całą głowę (np wraz z uchem), jedynie twarz bez mirrora zrób, wystarczy cięcie w odpowiednim miejscu.

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phew, za takie metody to ban i kop w cojones! :P

 

Zeby sie czepnac dla zasady wydaje mi sie ze jednak klata troszke tam zbyt przepalone swiatlo jest- czyt za jasno tam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliterin- shade z 4 swiatelek + AO :)

Szczuro- niemialem czasu wczesniej, a regulamin nic niemowi o terminach kolejnych wersji:rolleyes:

_michal :)

Przybysz- wersja 256 jest na planszy koncowej

Morte- Twoja lasencja mi sie bardziej podoba:) jedynie background do bani

ola-f :)

Kruku ...i z wada wzroku :D

 

Strasznie sie spieszylem pod koniec, wiec prezentacja modelu jest naprawde kiepska:/ i jedynie z wersji 512 jestem zadowolony, jak widzicie FULL mirror oprocz kiecki, dlatego lekko inny dizajn

ale najwazniejsze ze wyrobilem sie na finish :)

 

pozdr.

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kirian, dobra robota, tekturki fajnie wydziergane, modelik też spoko, ale jest jedna rzecz która mi strasznie nie leży - strasznie wąski jest w talii, trochę poszedłeś z nim w elfie prooprcje, myślę, że powinien być bardziej przysadzisty, bardziej rozbudowany korpus itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności