Skocz do zawartości

Teczka 2D - Wojtek Fus


WojtekFus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja bym podmienił ten zielony kolorek na niebieski i poświecił gdzieniegdzie żółtym. Warto by poprawić proporcje od pasa w dół, szczególnie pupa i okolice nie grają. Poza i kadr super! Tak po za tym ostatnie bardzo na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urbanboogie - Ja bardziej boję się Twojej :D

 

@Rotcore - Dzięki za odwiedziny :)

 

@Status - Wziąłem sugestie pod uwagę :) Dzięki za konstruktywną krytykę :)

 

@grass - Pędzle od Shaddiego, ale on chyba składał je m.in właśnie od Jonesa.

 

@resh - Dzięki! No spróbowałem z odrobiną historii. Mam nadzieje, że nie za randomowo :)

 

@kontur - No staram się jak mogę, dzięki!

 

EthicallyChallenged - Bardzo miło to słyszeć. Cieszę się, że widać jakiekolwiek postępy :)

 

@kamesanin - A zrobię! :D Post z informacją jakby co wlepię tutaj :)

 

Trochę popracowałem jeszcze z ostatnią pracką, bo nie byłem z niej zadowolony do końca.

 

2U5sA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pędzelki shadiego niczego sobie przemyślane i przez to że niema ich stopiedziesiattysiecy ;) łatwiej z nich korzystać. Grafika jak w ostatnim czasie każda na wysokim poziomie, do tego pomysłowość - ciekawe co trzeba zrobić żeby otworzyć te drzwi w swojej głowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie regularnie sledze na blogasku / fb, wiec mniej wiecej wiem co sie dzieje, ale jakos tam za bardzo nie ma okazji by skomentowac, wiec tutaj: ua, jestem pod ciaglym wrazeniem ilosci i roznorodnosci rzeczy, ktore ciskasz, az szkoda, ze od nowa roku Cie robota wciagnie;)) (gratzy anyway!, oby nie wciagnela nie-az-tak-mocno). Z ostatnich rzeczy moi faworyci to portrecik kredka, bardzo piekny rysunek, no i ta ostatnia pracka tez mi sie bardzo podoba kadrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Soulinka!

 

Wiesz, grass, akurat te ostatnie prace to jest totalny random. Spójrz na proces. Przypadkiem udało się osiagnąć te kompozycję. Historię wymyśliłem w trakcie :)

 

Igi, spoko :) No z tymi ptaszkami to wiem, że przesada, ale coś musiałem dać w tamto miejsce, bo wzrok sam tam leciał.

 

Status, zastosowałem się :)

Edytowane przez WojtekFus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mocnek - Też mam nadzieję, że tak okrutnie mnie ta praca nie wciągnie, ale póki będę mógł będę dawał z siebie wszystko :) Serdeczne dzięki za miłe słowa! Nawet nie wiesz jak to motywuje słyszeć coś takiego, od kogoś z takimi umiejętnościami jak Ty :) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Varmer!

 

No właśnie spróbowałeś z jednozbiegową perspektywą tam. Ja dałem trójzbiegową i chciałem, żeby to był lekki upshot. Stąd dystorcja w proporcjach (długie nogi). Dziękuję za over! Tę prackę już zostawiam bo i tak jest przekombinowana. Spróbuję z czymś nowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że przestałem rysować.

Haha to chyba ostatnia rzecz w jaką bym uwierzył. ;)

No całkiem niezły model, kurcze jeszcze aż tak tego Scotta Robertsona nie przykatowałem.

Aczkolwiek nie wiem czy to wina jakości zdjęcia, ale nieco spłaszczony ten statek. (myślę że to z powodu podobnego myślenia jak bliki na balonach na krawędziach o których już Ci wcześniej wspomniałem).

A tutaj mam wrażenie jakby kontur nie był odpuszczony tam gdzie dalej. (jedna gruba półokrągła krecha po lewej już psuje odbiór). Jakby bardziej konsekwentnie podejść do tematu myślę że mogłoby to dużo pomóc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na blogu fajne, choc.. mi akurat poprzednia wersja tez sie podobala :) Anyway, sylwety postaci spoko, jakbys ktoras kiedys chcial jakos dalej pociagnac, to moi faworyci to 1 i 5

 

W sumie skomentowalem glownie blogowe rzeczy;), wiec slowem koncowym: Chained final tez bardzo okok. pozdr i oby tempo sie utrzymywalo:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swiezy - Dzięki! Nie ogarniam jeszcze lineweight'a :) Trochę porysuję i zobaczymy, może się łapa wyrobi :)

 

@Mocnek - Jeszcze topową grafikę zmieniłem :) A te sylwety to taka biedota, że strach. No nic, ale może spróbuję coś wykończyć :D Dzięki za odwiedziny :)

 

Odnośnie tempa. Gesture drawing. 60 sekund na rysunek.

 

XXdIL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, soczyste. Też bardzo mi się podoba jak dobierasz kolory. Większej soczystości by nabrało moim zdaniem jakby zrobić z tego efekt zaparowanego lustra w łazience (nie wiem czy celowe, ale mi to przypomina) z kropelkami skraplającej się wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grass - W zasadzie nie myślałem o tym, ale okej, spróbuję :D Dzięki!

 

@Kyrie Eleison - Dziękuję za odwiedziny :) Wiesz, ja nie znoszę pen toola. Różnica przede wszystkim jest taka, że pen toolem muszę stawiać punkty i tworzyć krzywe, a lasso toolem po prostu rysuje sobie kształty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie to, jakie prochy musisz brać, żeby twój art rage nie opadał :D Oczywiście żartuję ale w razie czego podziel się czymkolwiek, jeśli masz w zanadrzu(jakaś dawka inspiracji?) :P

Edytowane przez Pinokio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności