Skocz do zawartości

Chc.28: Na Styku by Status FINISH


Status

Rekomendowane odpowiedzi

FINISH:

Po nagłym upadku ludzkości na Ziemi. Pozostałości terenów zielonych zajmowały 2% lądów. Nowa cywilizacja, z innej planety, na której zabrakło już powietrza zaludnia Ziemię. Natychmiast rozpoczyna odnowę przyrody za pomocą specjalnych impulsów elektromagnetycznych.

 

nastyku8.jpg

 

nastykuszcz.jpg

 

Szybki koncept:

nastykurzut.jpg

 

=================================================

Także zaklepuje miejsce. Myślę, że będzie ciekawie. Temat bomba!

 

No to rozpoczynam:

nastyku.jpg

Edytowane przez Status
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

masz problem z usytuowaniem tych obiektów na konkretnym planie... oba wydają się znajdować na pierwszym... musiałbyś pobawić się jasnością i nasyceniem... drzewa na pierwszym planie chyba nie powinny aż tak łapać światła brzegowego czy tam rimlighta jak to zwą... no i warto nad kompozycją popracować bo w tym momencie równie dobrze można uciąć całą prawa połowę obrazka na której nic się nie dzieje, pozdron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem horyzont bo Ci leci w lewo... proponuje usunąć światło spod statku, które jeszcze bardziej odcina pojazd od planu na którym się znajduje... dodałem poświate i mgiełke w oddali żeby perspektywa powietrzna była mocniejsza, odciąłem troche całość od pierwszego planu waląc gradient na średnim kryciu na warstwie łagodne światło... może w tę stronę pociągnij, to jest tylko zaznaczenie kilku opcji i propozycji w szybkim overze, także zrobisz to lepiej jeżeli moje rady są słuszne... pozdro

 

nastyku6b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki... rzeczywiście zupełnie nie zauważyłem spadku horyzontu. Poświaty miałem dodać dzisiaj. Wiem, że światełko spod statku odcina go od pracy, ale po usunięciu wygląda to tak jakby stał, a nie unosił się lekko nad ziemią. Myślę, że ogarnę to cieniem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności