Skocz do zawartości

Chc.29: Dan Verne by Elvans


Elvans

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bo w pierwszych fazach pracy za bardzo się dłubiesz i boisz się zmieniać tego, co wydaje ci się, że wreszcie wygląda przyzwoicie. Dlatego nie zmieniasz formy, ani nie robisz radykalnych zmian w walorze, tylko mażesz ciągle tą samą kupę i dodajesz koloru, w efekcie postać jest w środku rozmyta i wygląda jakby ktoś ją wkleił do tego jasnego tła. Dlatego, że nie wiesz już co poprawiać, albo uważasz, że drobne zmiany po wierzchu i parę blików coś dadzą. Opuszczasz kiepski fundament i zabierasz się za kolorowy dach, który niestety także z niczego nie wynika. Elvans, przyjrzyj się swojej postaci. Czy on naprawdę wygląda poważnie w takiej pozycji? Przecież trzymając ręce w ten sposób i z takim wyrazem twarzy wygląda, jakby chciał zrobić kupę na stojąco. Skończ zabawy z teksturkami, które widzę, że zacząłeś nakładać i weź większy pędzel o bardzo niskim stopniu przezroczystości i zacznij jechać. Pamiętaj, że światłocień nie polega na tym, że na dole i po bokach przyciemnisz, a w środku i na górze będzie jasno. Nie odbierz tej wypowiedzi jako atak, po prostu nabierz do pracy dystansu i przestań bać się malować i poprawiać. I weź sobie refek poszukasz, bo z pamięci nie wiedząc jak działa światłocień będziesz jak to dziecko we mgle ;). Wiem co mówię, bo sam przez to przechodziłem i także na Chc kiedyś robiłem pracę w podobny sposób. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zmieniłeś koncepcje. Jaszczur nie był aż tak zły. Można go było trochę powyginać aby poza mu się rozluźniła. Pani ma już lepszą pozę w stosunku do jaszczura. Dobrze, że bawisz się walorem wtedy łatwiej dostrzeżesz bryłę. Super czerń i biel zostawiaj na sam koniec prac bo mam wrażenie że za szybko po nią sięgasz. Jeśli miałbym wybrać to ubiór po prawej bardziej mi się podoba ale to tylko mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Ogółem i tak będe rozwijał raczej oba stroje równolegle bo to mały problem a zawsze moze coś ciekawego wyjść w praniu . Ogółem był lekki postęp ale zapomniałem go dodać a uwagi o czerni i bieli zapamiętam.

 

Untitled-_aapewx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności