Skocz do zawartości

logo


patryk1419

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy ktoś z was mógłby zrobić dla mnie logo napis to "PolishArmy prezentuje" wielkość liter ma znaczenie nie potrzebuje pliku który odtworzę w maxie tylko samo zdjęcie które wy wyrendujecie i wrzucicie na przykład na abload.de z góry dzięki

Edytowane przez patryk1419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak to nie wiadomo o co chodzi? masz zrobic logo ktorego wielkosc liter ma znaczenie i uploadnac na jakis niemiecki adres. Zeby nie bylo latwo, logo powinno sie zrobic i wyrenderowac w Maxie.

Z mojej strony nominacja w kategorii "Jasnosc i Czytelnosc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać jak potraficie czytać tekst który ma widnieć na tym logu jest taki cytuje pierwszy post zrobić dla mnie logo napis to "PolishArmy prezentuje" wielkość liter ma znaczenie to co jest w cudzysłowiu ma właśnie widnieć na logu i na uczcie się czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytacie uwaznie zaleceń klienta, cytuje:

widać jak potraficie czytać tekst który ma widnieć na tym logu jest taki cytuje pierwszy post zrobić dla mnie logo napis to "PolishArmy prezentuje" wielkość liter ma znaczenie to co jest w cudzysłowiu ma właśnie widnieć na logu i na uczcie się czytać

sly winno chyba byc w takim razie "PolishArmy prezentuje i na uczcie sie czytać", dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności