Skocz do zawartości

[Kryzys] Food for Paris


mkocilla

Rekomendowane odpowiedzi

The world had finally realised that Paris Hilton was useless, ugly and stupid. As a result she becomes unemployed, poor and hungry... Tinkerbell (Hilton's dog, you know...) tired of her owner's fecklessness decides to take their faith in her own paws. She sits in the street begging for food or money for the two of them... Could things possibly be any worse?!

Edytowane przez mkocilla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten na zdjęciu to nie jest właściwy Tinkerbell, tylko jakiś tam pies rasy chichuaua. Już mam całą bibliotekę fotek i są prześmieszne. Na razie chcę żeby to wyglądało jak pies tej rasy i wzbudzało litość ;) a potem się zajmę chrakteryzacją na Tinkerbella właściwego. Ale oczy faktycznie za mało wybałuszone. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam coś dorzucić, bo już zeszłam z pierwszej strony ;)

Widzę że dużo się dzieje u szanownej konkurencji, same zdolniachy dookoła..

Trochę mnie nie było ale to nie znaczy że nic nie robię.

Tak więc postanowiłam scenkę wstępnie ustawić, żeby było wiadomo dokąd to zmierza.

Wszystko jeszcze do opracowania, sam pies przede wszystkim. Model, tekstury, szczegóły.

No, to tyle na razie, życzę wszystkim wytrwałości i kreatywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że tekstura dopiero przejściowa? Model fajny, będzie futro?

 

Miseczkę bym zastąpiła czymć innym, może jakimś niegdyś modnym kapeluszem na którym widać ślady czasu? coś w tym stylu http://forladiesbyladies.com/wp-content/uploads/2009/05/paris-hilton-hat.jpg (pewnie masz jeszcze lepsze w swoich referencjach), i do kapelusza wrzucić kilka monet.

A jak ma zostać miseczka, to podbrudź i może dodaj jakieś kamienie ozdobne albo coś różowego.

 

Nie jestem pewna czy wedle regulaminu możesz używać zdjęcia osoby, upewnij się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekstura przejściowa, oczywiście. Futro chyba nie, Tinkerbell dość gładką ma sierść. Miseczka zostaje ale będzie miała różowe dodatki i jakieś błyskotki, ale ogólnie będzie podniszczona, czyli tak jak mówisz. Psa jeszcze zamierzam ubrać w sukieneczkę, coś jak tu http://celebs.icanhascheezburger.com/2008/12/03/celebrity-pictures-hilton-diseased-dog/. też podniszczoną.

Z tym zdjęciem to, kurcze, właśnie nie wiem co zrobić. Przecież nie wymodeluję teraz jeszcze Paris bo nie zdążę, a bez foty to jakby bez sensu... Hmmm...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej szczegółów czyli pies po mudboxie (mój pierwszy raz). Potem czeka mnie przygoda z normal mapą. A póki co, unwrapuję..

Mam nadzieję że jeśli nie przejdę eliminacji to nie dlatego że umieściłam zdjęcie Paris H... Szanowna Komisjo, jak trzeba to usunę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, więc usuwam Paris H.

Poza tym na razie nie wiele się zmieniło, bo pracuję nad unwrapem.

Wrzuciłam odchudzonego psa żeby zobaczyć jak się prezentuje w świetle dziennym.

Poza będzie oczywiście raczej taka jak na poprzednim renderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, Tinkerbel i ja w finale, yeah! Chwilowo przerwa w nadawaniu bo czasu brak, ale obiecuję skończyć pracę.

jerzzz i viater -zgadzam się, pozycja na pewno nie będzie taka jak jest, będzie bardziej siedząca. Taką sobie wyobrażam półprzykucniętą, z jedną łąpką wyciągniętą, żebrzącą, ciułającą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie mam coś do pokazania. Męczyłam tego unwrapa i męczyłam, ale w końcu wymęczyłam jakoś. Potem podrysowałam sobie kolory futerka za pomocą viewport canvas, żeby wiedzieć co i gdzie i teraz będę to mieszać z teksturą sierści. Już powinno być z górki. Potem się wreszcie wezmę za pozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelowałem kiedyś takiego psiaka i przygotowanie tekstur było dla mnie sporym kłopotem (właściwe ułożenie sierści). Proponowałbym najpierw przygotowanie pozy, a potem kolejny unwrap na podstawie stworzonych już szwów, albowiem niektóre partie ciała mogą (choć nie muszą) się zanadto rozciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa jeśli mam być szczery.

 

Niestety musimy trzymać się regulaminu. Nie jest dobrze zostawiać wszystko na ostatnią chwilę. Było to ryzykowne. Gdyby wcześniej był jakiś link do końcowej pracy (w regulaminowym czasie). Nie było.

 

Regulaminowo praca została zamieszczona po terminie. Niefajna sytuacja, ale chyba jest to jedyne rozwiązane, aby być fair wobec innych uczestników.

 

Szkoda (a nawet bardzo szkoda!), bo w 3D w tej edycji mało ukończonych prac. A ta praca mnie się osobiście podobała, ale tutaj proszę po prostu o zrozumienie.

 

Zachęcam do przeniesienia pracy do galerii jeśli faktycznie jest ukończona.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Rano właśnie też miałem taki pomysł.

 

To jest do sprawdzenia w logach, jeśli to był błąd i faktycznie plik był odrzucany przez serwer to w tym wypadku możemy tak zrobić. Dzisiaj wieczorem to sprawdzę.

 

Niestety musimy być dokładni. Ale sprawdzę to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obrazku nie widać daty (jak ściągnę obrazek na mój komputer to jako datę stworzenia wyświetla godzinę o której ściągałam).

Ale spróbuj spakować obrazek zipem, i dać tutaj zipa, wtedy zip będzie miał datę ściągania ale obrazek w środku powinien mieć wczorajszą.

 

Szkoda by było pracy.

Bardzo podoba mi się wyraz twarzy psa, taki smutny, jednak psy potrafią żebrać...

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności