Skocz do zawartości

Postac 3D: Flashing Marilyn, Agassi & Elvis


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

Przedstawiam kolejny projekt jaki ukończyliśmy w Ars Thanea.

 

Ideas Books - Flashing Marilyn, Agassi & Elvis dla McCann Worldgroup, Mumbai.

'Autobiographies & Biographies. On sale now. Ideas Books'

 

Wszystko, poza włosami Marylin oraz twarzą Elvisa jest zrobione w 3D.

 

__

 

Agency: McCann Worldgroup, Mumbai

Studio: Ars Thanea

 

Art Director / Retoucher: Peter Jaworowski

Production Manager: Marcin Molski

Lead 3D Artist: Piotr Kolus

3D Artists: Marcin Klicki, Daniel Komuda, Rafal Kidzinski

 

**

 

Agency: McCann Worldgroup, Mumbai

 

Regional Creative Director: Prasoon Joshi

Executive Creative Director: Ryan S Menezes

Writer: Ryan S Menezes, Trishay Kotwal

Art Director: Ryan S Menezes

Designer: Ryan S Menezes

Client Servicing: Manoj Mansukhani

 

__

 

zapraszam do oglądania:

 

806f03b40be8b9c2c4530f0e129a0b70.jpg

 

150b10e01f3417a3abf9cfb7f3439f10.jpg

 

bea4279ef3dbf101640ac58752bde069.jpg

 

f1ee71ec34e704fcdaf1c8788f9eb6fe.jpg

 

52911480c6839991bd47c3ba7cfdfa45.jpg

 

 

pozdro,

pionier.

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marilyn najfajniejsza, najlepiej wyszła, chociaż mam wrażenie, że buty nie są do końca dobrze wymodelowane (ale o co chodzi z butami nie da się napisać, trzebaby pokazać;)). Elvis najbardziej sprawia wrażenie fotoszopki sklejonej z kilku zdjęć i trochę na siłę dopasowanej, najdziwniej też trzyma płaszcz. Agassi jest w porządku, ale ma nogi zapaśnika a nie tenisisty.

 

Tak czy inaczej fajny projekt i dobre wykonanie.

Edytowane przez Luki Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wypisaniem dyrektorów (co mnie akurat nie interesuje oraz nie podnosi wartości pracy w moich oczach)wyszło po prostu średnio.

Merylin wyszła jeszcze fajnie, Elvis jego poza...żeby nie użyć mocnego słowa "kobieca", to ma być król rock and roll'a?

Ten trzeci wygląda jak ci którzy biegaja po parkach w takich płaszczach.

Generalnie pomysł fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i wykonanie super! Najbardziej mi się podoba Marylin ale reszta tez jest spoko ;)

 

Tylko czemu Agassi ma na tyłku napis OPEN? :D jakiś przekaz podprogowy? ;)

 

Gratki wykonania!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie obrazy! Pięknie, czysto i z pomysłem! Oczywiście robota 3D zwala z nóg i za nią należy się Wam oscar! Jeśli miałbym się doszukać jakiegoś 'ale' to tylko, że brakuje mi pup, właściwie jednej pupy należącej do marylin pod tym prochowcem! 5*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Hejka,

 

dzięki wielkie za posty :)

 

@sektor, creditsy nie są po to żeby Ci imponować i podnosić wartość pracy (lol), są po to żeby być fair w stosunku do ludzi którzy nad tym pracowali, taka niepisana zasada publikowania pracy komercyjnej w sieci. Dla mnie to nawet śmiesznie ze Agassi wyszedl jak pan który biega po parku :).

 

@blinq, 'OPEN' to tytuł ksiązki Agassiego dlatego ma taki napis na okladce.

 

@Levus, hm moze i foto byłoby szybsze, trzeba byłoby zapytac kogoś kto się tym zajmuje zawodowo, klient chciał 3D więc robiliśmy to w 3D.

 

Mi osobiście, tak jak i Wam najbardziej podoba się Marilyn, później Agassi i na końcu Elvis, ten ostatni wygląda na poskładanego ponieważ klient na sam koniec projektu postanowił, że wklei głowę ze zdjęcia, szkoda bo ta nasza w 3D siedziała lepiej.

 

Marilyn wyszła najlepiej również dlatego że była robiona jako pierwsza, później bywało tak że wracałem do projektu z doskoku, jak sami wiecie nie jestem specjalistą od postaci ale starałem się zapanować nad projektem na tyle na ile byłem w stanie, musiałem zrobić poprawki modeli oraz textur, shadery, światło, render oraz bazowy plik PSD gotowy do retuszu dla 'Hejza', do tego jeszcze sprawy czysto organizacyjne. Niestety, nie miałem okazji zagadywać do Was prywatnie i pytać o opinie w czasie trwania projektu, wtedy na pewno byłoby mniej syntetycznie!.

 

dziękuje za fronta oraz posty,

 

serdeczności,

Pionier.

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) Swietnie wyszlo!!

 

Az sie chce zapytac - dlaczego to jest w 3D? ...a nie np jakas komercyjna schludna fotografia ;-D heheehe

 

Wrzucaj wiecej!

Pozdrawiam

Moth

 

whoah! zastanawiałem się czy wysłać linka do tematu na priv-a i poprosić o opinie, bardzo mi miło że tu zajrzałeś! :)

 

ba, myślałem też żeby odezwać się do Ciebie w czasie trwania projektu i zapytać o pomoc ;P

 

gdybym miał takiego skilla jak Ty to pewno robiłbym to w całości lub w znacznej mierze jako foto, ale niestety nie mam takich umiejętności ;/

 

dzięki za posta.

 

Ogólnie Marylin wyszła ok. Reszta słabo. Dawanie za to fronta to lekka przesada. Rozumien, że Pan Pionier ma je z urzędu?

 

http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=1009689&postcount=48 - końcówka jest dla Ciebie.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pionier, taki jesteś sarkastyczny, jakbyś nie wiedział że gdzie trzech polaków tam pięć różnych opinii. Z resztą chyba nie tylko do polaków to się odnosi.

Fajnie że jestes zadowolony, że klient jest zadowolony, ale nie wymagaj od wszystkich podobnego zachwytu.

Chyba nie pierwszy raz wrzucasz coś na forum w końcu.

Obrazi są dobre, ale można byłoby w nich to i owo poprawić, jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Oj Luki Luki, podpisuje się pod tym co napisałeś, nie spinam się z tym czy to się komuś podoba czy nie, nigdzie tez nie napisałem ze oczekuje samych pozytywnych opinii (?), wręcz przeciwnie, krytyka na poziomie mile widziana, nie mam problemów z samooceną ;) natomiast to co mnie irytuje to zdania pokroju 'Rozumien, że Pan Pionier ma je z urzędu?' come on, co to ma być, jak ktoś ma z tym problem i jakieś kompleksy to niech się czepia kogoś kto mi ten FP przyznał, głupi post i wyniknie z tego kolejna głupia bezsensowna dyskusja, a w taką nie dam się wciągnąć :)

 

@gomez, włosy marylin są z foty, zamówilismy peruke, zdjęcie zrobiłem 450d, światło z okna + blenda jako kontra. Chcieliśmy użyc Hair Farma ale nie otrzymaliśmy softu na czas...

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj Panowie!

Skrajne opinie powinno sie odrzucac ... jak w skokach narciarskich!

 

Ja tam bym dal fronta za sama Marylin i pomysl!!

Wiec pana od rakiety i mikrofonu potraktujcie jako bonus :-D

 

Jeszcze raz napisze - wyszlo bardzo przekonujaco i inspirujaco ;-) !

 

Pozdrawiam i dziekuje za mile slowa!

Moth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna i uczciwa robota. Wszelkie tzw. niedoskonałości 3D mają być i są pieprzem takich prac. To nie może być fotorealistyczne, nie może też być rysunkiem. To coś pomiędzy - taka licentia poetica. Na takie ilustracje trzeba patrzeć jako na całość bez skupiania się na szczegółach, które niby mają być realistyczne. Przecież nawet gdyby pozamieniać nogi postaciom to nie byłby to żaden błąd w sztuce. Osobiście najbardziej podobają mi się płaszcze, cieniowanie. Widać kupę roboty poza 3d. Po obejrzeniu tego przyszedł mi na myśl pewien brazylijski artysta/studio do strony którego gdzieś mi zaginął link (być może ktoś posiada i wrzuci na forum) bo chyba z max3d go kiedyś pobrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YESSSSSSS!!!!!! TOTAL PANOWIE..... TOTAL....

 

nic dodac nic ujac.... ja jestem wniebowziety!!!

 

front BARDZO zasluzony!!!!!!

 

Pionier... ....w branzy czy nie w branzy - tutaj przy tej pracy to bede ci calowal stopy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tam piep**** o syntetycznosci. Jakby zrobili fote , to jestem w stanie sobie rece obciac , ze efekt koncowy bylby identyczny... ...i kazdy by sie jaral post-pro i kazdy by gadal , ze bardzo plastyczne jak na foty !

 

Anyway.... ....tym to sie jaram maxymalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności