Skocz do zawartości

Chc.32: Mechanoid Bojowy 2501 by ZiN


ZiN

Rekomendowane odpowiedzi

Ta maszyna to nowoczesny "czołg" bezzałogowy. Specjalnie kończyny pozwalają tej machinie szybko się przemieszczać po trudnym skalistym terenie. W arsenale posiada po jednej parze działek laserowych na skrzydło. Owe skrzydła charakteryzują się możliwością podpięciem właściwie każdej broni zależnie od potrzeb. W razie awarii pomocą służy także niezawodna broń konwencjonalna mini. Mechanoid zasilany jest ogniwami termojądrowymi.

 

robo6.jpg

 

LINK do FULL VERSION

 

Wykończyłem na ile czasu starczyło, ale jeszcze kiedyś to podciągnę, albo wymyślę lepszy design :P

 

//////////////////////////////

 

Trochę późno dojrzałem ten dział. Ile zrobię tyle zrobię, dokończę najwyżej już po za konkursem, bo czasu ostatnio na rysowanie nie za wiele :)

 

Taki robocik, trochę inspirowany grą Earth 2140 i tym bydlakiem z Robocopa.

 

roboys.jpg

Edytowane przez ZiN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Każdy etap to bardziej zajawka na to co by tu dalej z tym zrobić. Tych perspektyw rysowałem więcej, zostawiłem włączoną tylko nie tą co potrzeba (chyba w pośpiechu). Kolejny up prawdopodobnie we wtorek jak odzyskam dostęp do tabletu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczyszczone trochę lassem. Planuje jeszcze coś z tłem zrobić, trochę przyciemnić i dodać jakiś tam wybuch, nie wiem czy nie przysłoni to tamtych ruin miasta wiec na razie ich nie tykałem. Jeszcze textury, zabrudzenia itd, nie wiem czy się wyrobie, ale mam ochotę dobrze wykończyć ten obrazek już poza konkursem.

 

robo4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności